Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Hydepark » Piaskownica » Kolatanie serca

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Kolatanie serca

morisson

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to morisson Wyślij e-mail do morisson Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  morisson {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Od jakiegoś czasu mam problemy z sercem. Pojawia mi się kołatanie i migotanie przedsionków. By nie mieć wylewu muszę brać antykoagulant - Xarelto. Nie jest prosto bo skutki uboczne xarelto nie są zbyt przyjemne. Objawy są takie jak przy hemofilii. Każde stłuczenie powoduje siniaka, który nie chce się wchłaniać. To może skończyć się powstawaniem nie gojących się cysti, nie mówiąc o otwartych skaleczeniach które trudno zatamować. Tak że musiałem odpuścić sobie sporty ekstremalne. Co gorsza również nie mogę napić się nawet najmniejszego piwa. Na początku jest ok. Jednak w nocy a szczególnie rano pojawia się kołatanie i nawet leki nie są w stanie uspokoić walącego serca. Przeczytałem w poradniku Zachowajmy zdrowie że ten lek który biorę na kołatanie serca - bibloc i alkohol to zły pomysł -http://www.zachowajmyzdrowie.pl/xarelto-skutki-uboczne-antykoagulantow/ . Tak, że mówiąc krótko mam przechlapane.

Wysłane Feb 6, 2019, 8:09 pm
slech

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to slech Wyślij e-mail do slech Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  slech {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Wydaje mi się, że wszystko zależy od wydajności serca. tę wartość określa kardiolog podczas echa serca. Jeżeli masz wydajność w okolicach 60 % to spoko. Nawet przy migotaniu nie masz omdleń wysiłkowych, więc przy odpowiednim skomponowaniu leków możesz sobie nawet pochodzić po górach. mój tata z kołataniem i migotaniem uprawiał turystykę piszą w Beskidach http://www.insideyourlife.pl/2018/01/ciekawe-miejsca-w-polsce-beskidy.html . Oczywiście z taką dolegliwością sobie nie pobiegasz. Nawet plecak lepiej zostawić w schronisku do którego dojedziesz samochodem. My byliśmy w schronisku na Hali Boraczej.

Wysłane Feb 9, 2019, 12:48 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0116 sekund - 10 zapytań - 5.89 załadowane [wszystko]