Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Hydepark » Piaskownica » prezent dla faceta

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

prezent dla faceta

bernadetta

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to bernadetta Wyślij e-mail do bernadetta Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  bernadetta {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

czesc. moj facet bardzo duzo łazi po górach, uwielbia to, wrecz moglabym rzec, ze jest jakims fanatykiem. martwie sie o niego no ale.. jak go poznalam to juz ta pasje posiadal wiec nie chce zeby dla mnie z czegokolwiek rezygnował. ale zastanawiam sie, bo na najblizsze swieta chcialabym mu kupic pleack lawinowy w prezencie, co powinnam wiedziec, na co zwrocic uwae?

Wysłane Nov 24, 2018, 10:08 pm
szpetano

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to szpetano Wyślij e-mail do szpetano Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  szpetano {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

A może znajomi będą w stanie w tym temacie pomóc? Moim zdaniem to może zadziałać :)
.........................
My mamy przysz?o??. Mamy do kogo otworzy? g?b?, mamy kogo?, kto si? cho? troch? nami przejmuje (...). Ja mam ciebie, a ty masz mnie.

Wysłane Nov 29, 2018, 4:02 pm
balonica

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to balonica Wyślij e-mail do balonica Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  balonica {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mądrze myślisz, te plecaki są niezbędne dla osób lubiących wspinaczki zimą. Rodzajów jest kilka. Na co zwrocic uwage? Przede wszystkim na wyposazenie i system antylawinowy o tym jakie są poczytasz tutaj https://www.e-horyzont.pl/blog/plecak-ktory-ratuje-zycie-plecak-lawinowy/ mysle ze w dobrym sklepie napewno sprzedawca ci doradzi, warto tez zabrac chlopaka na zakupy bo to przede wszystkim on powinien go sobie wybrac wedle upodoban

Wysłane Dec 2, 2018, 8:52 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0069 sekund - 10 zapytań - 14.12 załadowane [wszystko]