Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Hydepark » Piaskownica » Czemu fortnite si? nie w??cza

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Czemu fortnite si? nie w??cza

84mizuki

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to 84mizuki Wyślij e-mail do 84mizuki Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  84mizuki {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Po kliknięciu uruchom w epic games nic się nie dzieje przycisk nadal jest zielony a gra się nie włącza. Proszę pomocy!

Wysłane Aug 13, 2018, 1:40 pm
sisendleiy

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to sisendleiy Wyślij e-mail do sisendleiy Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  sisendleiy {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja myślę, że można się w tym temacie popytać znajomych. To powinno rozwiązać problem.
.........................
Szcz??cie jest przyjemno?ci? woln? od wyrzutów sumienia &#8211; Sokrates

Wysłane Sep 11, 2018, 3:36 pm
Main

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Main Wyślij e-mail do Main Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Main {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
.........................
?adna historia nie jest oderwana od innych. Czasami historie splataj? si? ze sob?, a czasem pokrywaj? si? wzajemnie, tak jak rzeka pokrywa kamienie.

Wysłane Oct 25, 2018, 4:42 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0067 sekund - 10 zapytań - 5.61 załadowane [wszystko]