Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Deskorolka » Ogólnie » reklama na samochodzie

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

reklama na samochodzie

samira

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to samira Wyślij e-mail do samira Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  samira {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Podczas zawodów freestylowych w Czechach widziałem jakim samochodem przyjechała ekipa Ledeckiej. Ciekawa grafika. Od razu wiadomo do kogo należy serwis. Czytałam że u niej nad wszystkim czuwają członkowie rodziny. Bracia, rodzice. Po prostu rodzinna marka. Zastanawiam się czy na swoim busie te3ż nie zrobić takiej naklejki z jakiegoś zjazdu. Podobno takie coś można zamówić w Fabryce Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143. Co o tym myślicie ?
https://4.bp.blogspot.com/-GgO4_3_iAPo/Wokprhw7HqI/AAAAAAAAAZE/tqGIJfjPD7I-e_zwq_Sqw39OTAzT41zZACLcBGAs/s1600/freestyler%2BLedecka%2B0.jpg

Wysłane Aug 3, 2018, 8:55 am
neneska

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to neneska Wyślij e-mail do neneska Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  neneska {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja myślałam, że ta forma reklamy jest już dawno nie modna, a tu proszę :)

Wysłane Sep 8, 2018, 12:53 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0113 sekund - 10 zapytań - 6.11 załadowane [wszystko]