Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Ogólnie » Sprawy ogólne » Leczenie infekcji intymnej

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Leczenie infekcji intymnej

proximus

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to proximus Wyślij e-mail do proximus Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  proximus {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Witam bardzo serdeczne forumowiczów :)
Mam do Was pewne pytane - czy macie może jakieś pomysły w kwestii tego jak radzić sobie z infekcjami intymnymi u dziewczynek? Moją córkę niestety ten problem czasami dotyka. Będzie trzeba z tym iść do lekarza, ale może macie jakieś doświadczenia w tym zakresie i wiecie jak można sobie z tym sprawnie radzić? Ja póki co poszperałam trochę w Internecie i znalazłam na przykład takie porady w tym obszarze tematycznym https://wylecz.to/pl/dziecko/choroby-i-dolegliwosci/infekcje-intymne-u-dziewczynek.html Co o tym myślicie? Warto się do tych porad Waszym zdaniem stosować?
.........................
Czy dosta?a? kiedy? wszystko, czego pragn??a?? I wtedy zrozumia?a?, ?e nie o to ci chodzi?o?

Wysłane Feb 6, 2018, 2:30 pm
kevinhogan

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kevinhogan Wyślij e-mail do kevinhogan Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kevinhogan {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Moim zdaniem warto.

Wysłane Mar 11, 2018, 6:07 pm
ada1986

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to ada1986 Wyślij e-mail do ada1986 OdwiedĄ stronę www ada1986 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  ada1986 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Myślę że jednak lepiej udać się po poradę do lekarza niż szukać informacji w internecie.

Wysłane May 31, 2018, 12:10 am
solareczka

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to solareczka Wyślij e-mail do solareczka Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  solareczka {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Moze jednak odwiedź ginekologa? Mimo wszystko moze się przydać ;p
https://misteromilano.pl/464-pylki

Wysłane Aug 29, 2018, 12:22 pm Ostatnio edytowany: Aug 29, 2018, 12:22 pm przez solareczka
KacperW

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to KacperW Wyślij e-mail do KacperW Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  KacperW {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Polecam posłuchać jakiegokolwiek radia w porze obiadowej. Pełno wtedy reklam takich specyfików...
Ibiza bezpiecze?stwo

Wysłane Aug 31, 2018, 11:37 am
Nuuntyk

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Nuuntyk Wyślij e-mail do Nuuntyk Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Nuuntyk {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

A co z ginekologiem? Byłaś w końcu czy nie?
monta? pod?óg Warszawa

Wysłane Sep 12, 2018, 6:05 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0073 sekund - 10 zapytań - 4.87 załadowane [wszystko]