Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Hydepark » Inne » fototapety do pokoju dziecinn...

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

fototapety do pokoju dziecinnego

trabesy

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to trabesy Wyślij e-mail do trabesy Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  trabesy {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Czy macie może jakieś ciekawe pomysły na urządzenie pokoju dziecka?? Zastanawiam się co zrobić ze ścianami. Dzisiaj znalazłam w sklepie dekowizja.pl bardzo fajne fototapety do pokoju dziecinnego. Co najważniejsze nie są drogie a wybór jest na prawdę spory.Myślicie, że dziecku spodoba się taka fototapeta na ścianie?

Wysłane Dec 5, 2017, 2:49 pm
banan44

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to banan44 Wyślij e-mail do banan44 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  banan44 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

To zdecydowanie nie jest moja dziedzina... Dlatego też raczej niezbyt będę w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym...
.........................
Istnienie zmierzchu i ?witu nie wyklucza jednak ró?nic mi?dzy dniem i noc?.

Wysłane Feb 23, 2018, 1:53 pm
Pawel24

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Pawel24 Wyślij e-mail do Pawel24 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Pawel24 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Myślę, że to jest temat dla specjalisty... Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu trudności...
.........................
Cz?owiek nie zakochiwa? si? tak po prostu. On rozp?ywa? si? w tej mi?o?ci. Jednego dnia by? kostk? lodu, by nast?pnego zamieni? si? w ka?u??.

Wysłane Apr 24, 2018, 3:49 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0077 sekund - 10 zapytań - 12.41 załadowane [wszystko]