Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Hydepark » Inne » Skype te? dla babci

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Skype te? dla babci

trabesy

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to trabesy Wyślij e-mail do trabesy Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  trabesy {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Czy słyszeliście już o kursach dla seniorów? Po tym jak wyjechałem do innego miasta do pracy moja babcia wzięła udział w tych organizowanych przez AASY NETU i nauczyła się jak korzystać ze Skype oraz Facebook. Dzięki temu możemy się bez przeszkód komunikować. Dodatkowo babcia bierze udział w konkursie https://aasynetu.pl/konkurs-aasy-netu i ma szansę na nagrody!

Wysłane Jul 5, 2017, 5:09 pm
Pawel24

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Pawel24 Wyślij e-mail do Pawel24 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Pawel24 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Warto poszperać w tym temacie w Internecie. Wydaje mi się, że to jest dobre rozwiązanie :)
.........................
Cz?owiek nie zakochiwa? si? tak po prostu. On rozp?ywa? si? w tej mi?o?ci. Jednego dnia by? kostk? lodu, by nast?pnego zamieni? si? w ka?u??.

Wysłane Apr 24, 2018, 3:52 pm
Nitron

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Nitron Wyślij e-mail do Nitron Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Nitron {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Takie kursy to dobry pomysł. Będę musiał zaproponować je mojej babci.

Wysłane Jun 6, 2018, 9:21 am
domir

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to domir Wyślij e-mail do domir Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  domir {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ja słyszałem o czymś takim, podobno jest to bardzo instynktowna i przy okazji fajna technologia tak więc warto spróbować
.........................
http://ipozyczka24.pl/

Wysłane Jan 8, 2019, 2:29 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0076 sekund - 10 zapytań - 4.92 załadowane [wszystko]