Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Deskorolka » Sprzęt » Deskorolka dla syna

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Deskorolka dla syna - Jak? pierwsz? deskorolk? kupi??

Bookgeek

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to Bookgeek Wyślij e-mail do Bookgeek Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Bookgeek {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Witam :)
Mój dziesięcioletni syn chcę dostać
deskorolkę, a ja mam wielki dylemat. Nie wiem czy wzrost też się liczy, Może po kolei. Nigdy nie jeździł na deskorolce i nie mam pojęcia jaką kupić. Jaki kształt? Jaką duża powinna być? Jakie kółka? Jakiej firmy? Przedział cenowy tak myślę do 200zł powinien wystarczyć.
Będę wdzięczna za wszelkie porady.

*Wysłane May 13, 2017, 3:46 pm
Warzywko

Poziom użytkownika

Punkty: 33040.7

Send a personal messsage to Warzywko Wyślij e-mail do Warzywko Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Warzywko (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Warzywko {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Jak Pan znajdzie deskorolkę firmy "Black Knight" to proszę kupować. Jeśli nie ma nigdzie niech Pan przeszuka forum. Pozdrawiam

Wysłane May 16, 2017, 3:53 pm
Patryk HL

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Patryk HL Wyślij e-mail do Patryk HL Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Patryk HL {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Dokładnie firma Black Knight jest chyba najlepszą firmą od tak zwanych desek marketówek. Dobra na początek.

Wysłane Jul 17, 2017, 3:02 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0066 sekund - 10 zapytań - 3.29 załadowane [wszystko]