Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Ogólnie » Malowanie BMX

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Malowanie BMX - malowanie

dawidson117

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to dawidson117 Wyślij e-mail do dawidson117 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  dawidson117 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mam bmx chcia?bym go polamowac ale niewiem jak macie moze jakies pomys?y ??

*Wysłane Jan 1, 2017, 6:35 pm
Warzywko

Poziom użytkownika

Punkty: 33040.7

Send a personal messsage to Warzywko Wyślij e-mail do Warzywko Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Warzywko (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Warzywko {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mam pomys?. Morze mondry morze gupi sam nie wiem :P Wytnij szablon siusiaków, tak nie przeczyta?e? si? siusiaków. Wcze?niej mo?esz pomalowa? bmx sprayem czarnym, obowi?zkowo montan? bo najdro?sza. potem przyk?adaj szablon i maluj rózowym szprajem siusiaki. Ja tak zrobi?em i damka Mamy wygl?da teraz tak ?e jak jade przez wie? to wszystkie maniurki mówi? co to za artysta tak wymalowa?. a ja wtedy ?e no ja ty t?pa dzido. A on potem chc? si? spotyka? na radtki ale nie mam na to czasy bo malyuje rowery i je?dz? damk? mamy po wsi. MALOWANIE I STUNT TO MOJA PASJA. 1312ACABCHWDPBSNTZiWPJB. Pozdro

Wysłane Jan 7, 2017, 2:07 am
orabsak

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to orabsak Wyślij e-mail do orabsak Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  orabsak {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!

Wysłane Nov 7, 2018, 12:39 am

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0191 sekund - 10 zapytań - 16.20 załadowane [wszystko]