Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Ogólnie » Sprawy ogólne » Tor rowerowy typu Pumptrack

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Tor rowerowy typu Pumptrack

Kuba26

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to Kuba26 Wyślij e-mail do Kuba26 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Kuba26 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Witam. Jestem tu nowy.  :tongue: Dlatego krótko si? przedstawi?. Mam na imi? Kuba, ale znajomi mówi? na mnie Szprycha, bo lubi? wszystko zwi?zane z rowerami. Od ponad pi?ciu lat je?d?? na BMX. Chcia?bym by? na bie??co z nowinkami dotycz?cymi sprawdzonych i nowych miejscówek oraz sprz?tu rowerowego, dlatego do??czy?em do tego forum. Przy okazji mi?o by by?o porozmawia? na ró?ne tematy i poszerzy? swoj? wiedz?. Dlatego zaczn? od zapytania was o opini? na jakim rodzaju pumptracku je?dzi wam si? najlepiej? asfaltowy? betonowy?ziemny? a mo?e kompozytowym? :wink:

Z ca?? pewno ja preferuje pumptrack modu?owy, poniewa? s? one bardzo wytrzyma?e, pozwalaj? na bardzo szybk? jazd? oraz daj? mo?liwo?? w ka?dym momencie zmiany u?o?enia i lokalizacji toru, co daje du?e urozmaicenie. Na zdj?ciu przedstawiam najlepszy tor na jakim mia?em okazje je?dzi?. Znajduje si? on na terenie MOSiRu w gminie Dukla, a jego producentem jest krakowska firma pumptrac, wi?cej info o obiekcie znajdziecie na stronie  http://www.pumptrack.eu/  :rolleyes:

*Wysłane Sep 5, 2016, 4:42 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0064 sekund - 10 zapytań - 2.73 załadowane [wszystko]