Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Hydepark » Piaskownica » kwiaty w pokoju

Stron: << wcześniejsza 1, 2 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

kwiaty w pokoju

ella87

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to ella87 Wyślij e-mail do ella87 OdwiedĄ stronę www ella87 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  ella87 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Witam jaki kwiaty posiadacie w pokoju;) ja osobi?cie mam storczyka, który póki co nie kwitnie, kaktusa, Kalanchoe, nie polecam zatem by w pokoju trzyma? hoj?- no chyba ?e kto? lubi dusz?cy md?y zapach jak kwitnie:)

Wysłane Sep 5, 2016, 2:11 pm
kasia800

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kasia800 Wyślij e-mail do kasia800 OdwiedĄ stronę www kasia800 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kasia800 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

dracena, pasiflora

Wysłane Sep 7, 2016, 4:20 pm
klaudia010

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to klaudia010 Wyślij e-mail do klaudia010 OdwiedĄ stronę www klaudia010 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  klaudia010 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

w mieszkaniu w bloku mam w doniczce wielk? zami?:D

Wysłane Sep 9, 2016, 10:53 am
koplik89

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to koplik89 Wyślij e-mail do koplik89 OdwiedĄ stronę www koplik89 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  koplik89 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja nie mam ?adnych kwiatów. Rzadko bywam w domu, wiec nie mam czasu dba? o kwiaty :)
.........................
www.niezniszczalnestawy.pl/  

Wysłane Sep 16, 2016, 8:09 pm
Warzywko

Poziom użytkownika

Punkty: 33040.7

Send a personal messsage to Warzywko Wyślij e-mail do Warzywko Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Warzywko (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Warzywko {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mój stary to fanatyk kwiatów. Ca?y pokój zawalony tym zielonym gównem...

Wysłane Sep 17, 2016, 2:03 am
Anelka

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Anelka Wyślij e-mail do Anelka OdwiedĄ stronę www Anelka Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Anelka {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja nie mam żadnych kwiatów, ale myślę, że warto wstawić do mieszkania chociaż kilka małych roślinek. :)
font

Wysłane Mar 4, 2018, 7:29 pm
hanulka12

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to hanulka12 Wyślij e-mail do hanulka12 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  hanulka12 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na takie pytanie. Brakuje wielu ważnych informacji bez których udzielenie takiej odpowiedzi jest niemożliwe.
Gdyby cz?owiek jaskiniowy zna? by? ?miech, ca?a historia innym posz?aby torem

Wysłane Mar 7, 2018, 11:54 am
ujek

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to ujek Wyślij e-mail do ujek Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  ujek {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć...
Cz?owiek jest jedynym stworzeniem, które konsumuje, niczego nie produkuj?c.

Wysłane May 22, 2018, 4:32 pm
andrew25

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to andrew25 Wyślij e-mail do andrew25 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  andrew25 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty. Można sobie dzięki temu wielu trudności oszczędzić :)
Je?li jemu si? wydaje, ?e si? unosi, a mnie, ?e to widz?, wówczas tak jest w istocie.

Wysłane May 22, 2018, 8:03 pm
Grzechu

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Grzechu Wyślij e-mail do Grzechu Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Grzechu {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja również nie mam żadnych kwiatów w pokoju. No może poza kaktusem, który jest mało wymagający. :rolleyes:

Wysłane May 28, 2018, 12:22 pm
doriska

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to doriska Wyślij e-mail do doriska Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  doriska {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

U mnie jedynymi kwiatami jakie przetrwały są kaktusy :D

Wysłane Jul 31, 2018, 9:32 pm
MarcinWodnicki

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to MarcinWodnicki Wyślij e-mail do MarcinWodnicki Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  MarcinWodnicki {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja mam w domu echmea wstęgowata, dracena deremeńska, pandan veitcha i jeszcze parę innych odmian nie do zdarcia ;) nie muszą to być kaktusy ;)
Bosch Lublin

Wysłane Aug 7, 2018, 3:04 pm
sisendleiy

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to sisendleiy Wyślij e-mail do sisendleiy Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  sisendleiy {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też ciężko będzie mi pomóc...
Szcz??cie jest przyjemno?ci? woln? od wyrzutów sumienia &#8211; Sokrates

Wysłane Sep 11, 2018, 3:33 pm
Main

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Main Wyślij e-mail do Main Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Main {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

A może warto podpytać znajomych w tej materii? Myślę, że będą w stanie pomóc.
?adna historia nie jest oderwana od innych. Czasami historie splataj? si? ze sob?, a czasem pokrywaj? si? wzajemnie, tak jak rzeka pokrywa kamienie.

Wysłane Oct 25, 2018, 4:40 pm
Magdalenka123

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Magdalenka123 Wyślij e-mail do Magdalenka123 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Magdalenka123 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja mam drzewko cytrynowe i limonellę :) Pięknie pachną i miałam już kilka owoców.
sylwestrowe sukienki

Wysłane Oct 26, 2018, 2:33 am

Stron: << wcześniejsza 1, 2 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0093 sekund - 10 zapytań - 7.72 załadowane [wszystko]