Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Sprzęt » bmx dla dzieciaka

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

bmx dla dzieciaka

anacirfa

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to anacirfa Wyślij e-mail do anacirfa Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  anacirfa {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Cze??,
Jestem tu pierwszy raz, wi?c mam nadziej?, ?e mnie nie zjecie :cyclops:
Jestem ca?kowicie zielona w temacie BMXów, ale mam dobre ch?ci
8letni brat chcia?by dosta? BMXa. Osoby, których jest to pasj? s? podziwiane przeze mnie i reszte rodze?stwa, która chce ufundowa? m?odemu taki prezent. Starszy brat kiedy? je?dzi?, ale dosz?y inne sprawy i rower odszed? w niepami??...

Je?eli sta?oby si? to pasj? gówniarza, to super. Wszyscy by?my si? cieszyli. Chyba nie jest za m?ody na pocz?tki :)
Mo?ecie co? doradzi?? Jakie? wskazówki dotycz?ce modelu?
Nie chcemy wk?ada? w rower wiele pieni?dzy, bo jak to dzieci - szybko si? nudz?. Cho? mo?e uda si? nam zapocz?tkowa? super pasj? w dzieciaku. Mo?ecie poleci? jaki? rower na pocz?tek? Be? ?adnych bajer. Je?li si? spodoba, to po pewnym czasie zainwestuj? si? w co? lepszego

*Wysłane Jul 28, 2015, 9:02 pm
AzraeL

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to AzraeL Wyślij e-mail do AzraeL Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  AzraeL {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

po pierwsze, nie mo?esz kupi? ta?szego modelu bez ?adnych bajer bo b?dzie to po prostu gówno, ponadto zauwa?y?em ?e jak na rowerze pisze "Bmx" to na 90% jest to gówniany rower.
po drugie, je?li chce si? szuka? roweru to trzeba mie? min. 600, poni?ej tego kupi si? gruchota albo 16 kg czo?g (albo si? pofarci). wi?c jest to taki rodzaj loterii bo do bmxa trzeba mie? zawzi?cie w cholere a bez odrobinki talentu i farta b?dzie wiecej rozczarowa? co zmniejsza ch?c jazdy, ale kto wie mo?e si? spodoba, w ko?cu to najlepszy sport ;).
po trzecie, na tym forum ci nikt nie pomo?e bo umar?o
po czwarte, jak dzieciak ma 8 lat to nic mu si? nie uda zrobi? bez skateparku, i przez jaki? czas b?dzie mia? ci??ko by zdoby? odpowiedni? zajawk? wi?c 1.nale?y chwil? poczeka? a? m?ody b?dzie dr?czy? rodziców (taka próba czasu),
2.trzeba go wozi? na skateparki nawet gdy w mie?cie (lub niedaleko miasta) jest skatepark bo w ró?nych miejscach mo?na robi? rozmaite rzeczy.
pi?tu podpunkt ostatni ju? nie dla samego zainteresowanego, ?wiat bmx by? od zawsze do?? drogi dla przeci?tnej kieszeni a tak si? sk?ada ?e ostatnio nawet podro?a?o, wiec przy psuj?cym si? rowerze, wydatek an nowe cz??ci bedzie równy pensji, a dobry rower b?dzie nawet dro?szy. Je?li chodzi o wybór roweru, to na 8 latka dobry by?by rower 18 cali, ale jak nasz pe?noprawny ?wiat je?dzi na 20 calach wi?c rama przyda?aby mu si? krótka tak w granicach 19 - 20,5 cala d?ugo?ci górnej rury ramy (TT), a cz??ci powinny by? ze stali cr-mo, a nie Hi-ten,
?o?yska w ko?ach by dlugo trzeyma?y powinny by? maszynowe.
to tyle, sory je?li zrobie teraz reklame innego forum ale b?dzie to bardzo podstawne, w ka?dym razie poszukaj troch? na bmx.pl a znajdziesz.
jo

Wysłane Jul 29, 2015, 9:51 am
lussi

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to lussi Wyślij e-mail do lussi Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  lussi {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Nie zapomnij o bezpiecze?stwie, tutaj masz kaski rowerowe dla dzieci www.bikesalon.pl/kaski-rowerowe :)

Wysłane Jan 20, 2016, 11:13 am Ostatnio edytowany: Jan 20, 2016, 11:14 am przez lussi
witas1242

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to witas1242 Wyślij e-mail do witas1242 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  witas1242 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Nie rozumiem. Musisz kupi? porz?dny rower. Mo?esz suka? np. uzywanego, jesli nie sta? was na nówk? sztuk?, ale tutaj wa?ne jest przede wszystkim bezpiecze?stwo, jak kolega wy?ej napisa?. Jak ma?y si? szybko znudzi, to zwyczajnie sprzedacie rower i wielekiej straty nie b?dzie. A lipnego to nikt nie b?dzie chcia? od was odkupi? jak co?.

Dobre-betonowe-szamba.pl/belchatowie/

Wysłane Jan 26, 2016, 5:29 pm Ostatnio edytowany: May 27, 2016, 4:10 pm przez witas1242
mironono

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to mironono Wyślij e-mail do mironono Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  mironono {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

AzraeL moim zdaniem udzie? kompletnej odpowiedzi. Ze swojej strony mog? jedynie doda?, ?e bardzo wa?nym elementem ju? po zakupie jest dbanie o rower w taki sposób ?eby s?u?y? mu jak najd?u?ej. Je?eli chodzi o mnie zawsze zaopatruj? si? na http://www.total-care.pl/ . Kupisz tam wszystko co tylko jest potrzebne do utrzymania roweru wstanie nowo?ci jak najdluzej :)

Wysłane Jun 10, 2016, 11:27 am
Drovanis

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Drovanis Wyślij e-mail do Drovanis Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Drovanis {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Poczytaj sobie tutaj: http://topszop.net/blog/pierwszy-rowerek-dla-dziecka-jaki-wybrac.html
Jest tam sporo informacji na temat doboru rowerka dla dziecka. Ja z pomocą powyższego artykułu wybrałem fajny rowerek, dlatego polecam.

Wysłane Mar 29, 2017, 10:14 am

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0081 sekund - 10 zapytań - 3.21 załadowane [wszystko]