Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Hydepark » Piaskownica » Si?ownia i takie tam

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Si?ownia i takie tam

kajetan

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to kajetan Wyślij e-mail do kajetan Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kajetan {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Cze??. Chodzicie mo?e na si?ownie? Mia?bym par? pyta? - je?li jest tu kto? "w temacie". Niestety, w mojej si?owni nie bardzo mam z kim pogada? (nie b?d? przecie? podchodzi? i zaczepia? obcych ludzi). Generalnie chodzi mi o od?ywki. Trenuj? ju? dosy? d?ugo a jakiego? spektakularnego efektu nie widz?, ok - nie widz? po prostu efektu, nie zale?y mi na jakim? spektakularnym. Jestem te? strasznie wyko?czony po treningach, nie wiem czego to mo?e by? "wina". Zmieni?em troch? diet?, poczyta?em w necie. Teraz chce zamówi? od?ywki - ale jakie? Potreningowe? Kreatyn?? Aminokwasy? Czy mo?e co? takiego http://www.bcaa.pl/hmb/ ? No nie znam si?, a zapyta? te? nie mam kogo. Mam nadziej?, ?e pomo?ecie/potraktujecie spraw? powa?nie. Z góry dzi?ki.

Wysłane Jan 13, 2015, 9:41 pm
Merc_Drugs

Poziom użytkownika

Punkty: 118.49

Send a personal messsage to Merc_Drugs Wyślij e-mail do Merc_Drugs OdwiedĄ stronę www Merc_Drugs Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Merc_Drugs (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Merc_Drugs {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

1. to nie jest dobre forum na takie pytania
2. co do odzywek to zalezy co chcesz osciagn??, masa, redukcja silka czy co?
na pewno musisz miec diete i dosc sporo chodzic na silke i d?uzszy czas byc na diecie  zeby startowac do ozwywek

forum kfd , tutaj z pytaniami http://www.kfd.pl/
.........................
                            SET UP
Deck: street Hype 8.25
Tracki: Independent 139
Kó?ka: Hubba
?o?yska: Bones Reds
Monta?ówki: Thunder bolts
Buty: Janusze
http://www.stixrideshop.com/blog/wp-content/uploads/2012/05/SK8MAFIA.png
Jazd? zacz??em: 27 Czerwca 2011

Wysłane Jan 14, 2015, 5:15 pm Ostatnio edytowany: Jan 14, 2015, 5:16 pm przez Merc_Drugs
lubieglebe

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to lubieglebe Wyślij e-mail do lubieglebe Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  lubieglebe {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Nie masz co si? ba? pyta? obcych na ludzi na si?owni. Jasne musisz mie? wyczucie, nie gdy kto? wyciska, jest skoncentrowany na ?wiczeniu. Od ludzi po których widzisz ?e maj? efekty najlepiej si? dowiesz. Je?li chcesz si? dowiedzie? o diecie, metodyce ?wicze? itd. odsy?am na kfd.pl, to jest encyklopedia wiedzy, szczególnie podpi?te tematy.

Wysłane Feb 9, 2015, 3:13 pm
sev

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to sev Wyślij e-mail do sev Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  sev {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Zale?y na co t? od?ywk? chcesz, masa, si?a etc? Ale tak jak pisz? wy?ej, wszystko masz na internecie, tak jak pisal " lubieglebe" na kfd masz praktycznie wszystko, mo?esz te? ogarn?? stronk?: potreningu.pl, poczytaj troche, popytaj ludzi i Ci pomog?.
Deck: Nervous 8.0
Trucki: Independent
Ko?a: Cliche
Grip: Jessup
?o?yska: Bones Reds

Wysłane Feb 9, 2015, 4:10 pm Ostatnio edytowany: Feb 9, 2015, 4:10 pm przez sev
Serans

Poziom użytkownika

Grupa: Administrator
Punkty: 5069.61

Send a personal messsage to Serans Wyślij e-mail do Serans OdwiedĄ stronę www Serans Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Serans (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Serans {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Przenosz? do piaskownicy bo tutaj bardziej pasuje taki temat.
http://extreme.org.pl
http://cdsk.pl

Wysłane Feb 14, 2015, 2:07 pm
tarpan

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to tarpan Wyślij e-mail do tarpan Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  tarpan {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Jesli o mnie chodzi to lubie spedzac czas aktywnie. Przez caly dzien nasiedze sie w biurze i nie mam ochoty siedziec w domu przed telewizorem. Najbardziej lubie jezdzic na rowerze, niestety aktualna pogoda nie pozwala mi sie tym cieszyc, moze jak temperatura sie bardziej unormuje to wroce na jakies dluzsze wypady poza miasto. Tak sie zastanawiam nad poprawieniem swojej formy fizycznej, po swietach nie ukrywam ze troche nabralem masy i wartobyloby to zrzucic. Silownia raczej odpada, nie lubie az tak ciezkiego wysilku .. bardziej sklanialbym sie ku jakiemus fitness. Znacie moze jakies fajne miejsca w ?odzi lub okolicach gdzie warto sie udac? Najwazniejsze aby byla tam mila atmosfera i pomocni trenerzy. Dobre opinie slyszalem o StacjaNowaGdynia, uczeszcza moze tam ktos z Was i powie cos wiecej? Dzieki. https://stacjanowagdynia.pl/img/logo-green.png

Wysłane Jan 12, 2017, 10:30 pm
mamutek

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to mamutek Wyślij e-mail do mamutek Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  mamutek {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja polecam produkty pharmovit są bardzo dobre, jeśli regularnie trenujesz :) Mają i na masę i na redukcję - wszystko :)

Wysłane Apr 26, 2017, 4:15 pm
kevinhogan

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kevinhogan Wyślij e-mail do kevinhogan Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kevinhogan {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Szczerze powiedziawszy to tez chcialbym sie troche wziasc za siebie. Za chwile bedziemy mieli wiosne, pozniej lato a ja nadal nie w formie. Juz sobie to obiecuje od tylu lat i nic z tego. U mnie na miescie jest kilka klubow fitness oraz silownie, moze jakbym znalazl jeszcze jedna chetna osobe to byloby mi latwiej. Nie mam takze przygotowanego odpowiedniego planu odzywiania. Jakie posilki beda sprzyjaly budowie miesni? Szukalem troche w sieci na przeroznych stronkach .. najbardziej odpowiadaja mi tego typu dania - https://uwielbiam.pl/przepis/szybkie-steki-z-poledwicy-wieprzowej-grillowanymi-warzywami Waszym zdaniem sprawdza sie? Bardzo lubie polaczenie miesa i warzyw dlatego chetniej bym je przygotowywal na wlasna reke :) Z gory dzieki za opinie. Pozdrawiam

Wysłane Mar 13, 2018, 12:21 pm
tomeksel

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to tomeksel Wyślij e-mail do tomeksel OdwiedĄ stronę www tomeksel Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  tomeksel {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja właśnie zamierzam od dzisiaj się wsiąść za siebie.. dieta, siłownia.. Zobacyzmy co z tego wyjdzie.
http://www.jaki-suplement.pl/

Wysłane May 9, 2018, 10:26 am
Brawo21

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Brawo21 Wyślij e-mail do Brawo21 OdwiedĄ stronę www Brawo21 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Brawo21 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja co sie wybiorę na siłownie to miesiąc pochodzę i koniec - to mnie nudzi, potrzebuje ciekawszych sportów najlepiej w plenerze
Wybrane akcesoria dla niego, idealne na prezent http://prezentydlaniego.eu/.

Wysłane May 11, 2018, 3:36 pm
hubercikbrzoza

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to hubercikbrzoza Wyślij e-mail do hubercikbrzoza Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  hubercikbrzoza {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

A co powiesz na seks z dziewczyna w plenerze?

Wysłane May 16, 2018, 6:33 pm
marysia83

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to marysia83 Wyślij e-mail do marysia83 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  marysia83 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Moim zdaniem HMB jest przereklamowane i nie działa w ogóle.

Wysłane May 21, 2018, 12:48 pm
andrew25

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to andrew25 Wyślij e-mail do andrew25 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  andrew25 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
Je?li jemu si? wydaje, ?e si? unosi, a mnie, ?e to widz?, wówczas tak jest w istocie.

Wysłane May 22, 2018, 8:02 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0168 sekund - 10 zapytań - 5.25 załadowane [wszystko]