Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Deskorolka » Ogólnie » Upadki na desce

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Upadki na desce

Lolek11

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to Lolek11 Wyślij e-mail do Lolek11 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Lolek11 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Siema.
Mam zamiar kupi? deskorolk? i je?dzi?, jednak jak chcia?em zamawia? desk? to po g?owie mi przesz?o, ?e jak b?d? si? uczy? je?dzi? to sobie co? zrobi?. Przekonywa?em rodziców, ?e nic mi si? nie stanie i g?upio by mi by?o przyj?? do domu po?amany. Z?amanie nogi by?oby najgorsz? rzecz?, gdy? mam bardzo daleko do szko?y (4 klasa w technikum ;/).To, ?e upadn? to mnie nie rusza, gdy? jestem przyzwyczajony do tego - gram cz?sto na betonie w nog?/kosza. Przy nauce np. ollie nauczy? si? tylko wybija? czy odrazu l?dowa? ?

Wysłane Sep 4, 2014, 12:48 am
Kuba Skater

Poziom użytkownika

Punkty: 81.06

Send a personal messsage to Kuba     Skater Wyślij e-mail do Kuba     Skater Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Kuba     Skater (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Kuba     Skater {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Hah przy byle czym si? nie po?amiesz o to si? nie bój ;) Mo?esz si? tylko poobija?
.........................
Deska-GIRL Kennedy Lettus Bee 8,125
Tracki-Thunder O'Neil Highlight 147 + Bones Hardcore Bushing Medium
Ko?a-Bones Duncombe 54
?o?yska- Bones reds
Monta?e-Chocolate
Buty- Nike sb team editoin
Grip-Mob

Sprzedam box do fingerboarda MITTA !

Wysłane Sep 4, 2014, 8:23 am
Merc_Drugs

Poziom użytkownika

Punkty: 118.49

Send a personal messsage to Merc_Drugs Wyślij e-mail do Merc_Drugs OdwiedĄ stronę www Merc_Drugs Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Merc_Drugs (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Merc_Drugs {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Kuba    Skater powiedział:
Hah przy byle czym si? nie po?amiesz o to si? nie bój ;) Mo?esz si? tylko poobija?
                            SET UP
Deck: street Hype 8.25
Tracki: Independent 139
Kó?ka: Hubba
?o?yska: Bones Reds
Monta?ówki: Thunder bolts
Buty: Janusze
http://www.stixrideshop.com/blog/wp-content/uploads/2012/05/SK8MAFIA.png
Jazd? zacz??em: 27 Czerwca 2011

Wysłane Sep 4, 2014, 5:07 pm
Tiger*

Poziom użytkownika

Grupa: Moderator
Punkty: 1706.05

Send a personal messsage to Tiger* Wyślij e-mail do Tiger* OdwiedĄ stronę www Tiger* Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Tiger* (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Tiger* {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja je?d?? sporo czasu i nic na desce sobie jeszcze nie z?ama?em. Jedyne zlamanie jakie mia?em to na wfie.
Co do tych z?ama? to równie dobrze mo?esz i?? i potkn?? sie o dywan i z?ama? noge.
Mój set-up:
Blat - Real 8,0
Grip - Grizzly
Trucki - Independent
Kó?ka - Darkstar 101a
?o?yska - Rush abec 3
Monta?ówki - Chocolate na imbus

Mój kana? na YouTube

Wysłane Sep 4, 2014, 5:16 pm Ostatnio edytowany: Sep 4, 2014, 5:16 pm przez Tiger*
dronth

Poziom użytkownika

Punkty: 1

Send a personal messsage to dronth Wyślij e-mail do dronth Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  dronth {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Tiger* powiedział:
Ja je?d?? sporo czasu i nic na desce sobie jeszcze nie z?ama?em. Jedyne zlamanie jakie mia?em to na wfie.
Co do tych z?ama? to równie dobrze mo?esz i?? i potkn?? sie o dywan i z?ama? noge.

Mój set:
Deck-Nervous8,125
Trucki-Independent
Ko?a-Ability 101a
?o?yska-Rush abec5
Monta?e-Malita i Zero
Grip-Mob
Buty-quicksilver

Wysłane Sep 5, 2014, 11:42 pm
SantaClaus

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to SantaClaus Wyślij e-mail do SantaClaus Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  SantaClaus {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Po?amania to raczej du?o pó?niej ,uwa?aj na skr?cenia kostek ;)

Wysłane Sep 6, 2014, 2:44 pm
skate0196

Poziom użytkownika

Punkty: 35.02

Send a personal messsage to skate0196 Wyślij e-mail do skate0196 OdwiedĄ stronę www skate0196 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  skate0196 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

to mówisz ?e gra?e? w pi?k?? ;) powiem tak: graj?c w pi?k? z?ama?em nog?, je?d??c na deskorolce co najwy?ej skr?ci?em kostk?, ale takie skr?cenie kostki nie wyklucza ci? z normalnego chodzenia, po prostu musisz zrobi? przerw? od deskorolki ;)
Nervous 8.0 + Jessup Grip + Venture V-Lights Hollow 5.25 Low + Rush Bombers + Malita 53mm 100A

Wysłane Sep 6, 2014, 3:48 pm
Rav3style

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Rav3style Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Rav3style {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Przy nauce ollie próbuj odrazu l?dowa? ;p
A co do ?amania sie na desce, to jak moi poprzednicy: mo?na sie po?ama? id?c spokojnie a skacz?c na desce z 15 schodków nic nie zrobi? ;D
Set  up:
Deck:
Locals 7.5"
Grip: Minilogo
Trucki: Tensor 5.0" MID (i podkladki)
Kolka: Bones freestyle 98A
Lozyska: Mieszane
Montazowki: Almost (imbus)
Buty: Emerica

Wysłane Sep 6, 2014, 3:58 pm
iShady

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to iShady Wyślij e-mail do iShady Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  iShady {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Strach parali?uje. Lepiej nie my?l o tym, ?e si? po?amiesz jak je?dzisz na desce bo faktycznie to zrobisz :).

Wysłane Sep 7, 2014, 12:11 am

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.009 sekund - 10 zapytań - 4.68 załadowane [wszystko]