Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Sprzęt » U?ywka dla 100 kilowca

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

U?ywka dla 100 kilowca

sid1415

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to sid1415 Wyślij e-mail do sid1415 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  sid1415 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Witam. Jestem totalnym ?wie?akiem ,nie wiem kompletnie nic o bmxach(czyta??m porady na forum ale i tak nie wiem o co kaman :( ) . Poprostu potrzebuj? bmxa ?eby doje?d?a? na nim do pracy , a mam ma?e mieszkanko i tylko on mi sie tam zmie?ci. mam 26 lat , wa?e oko?o 100 kg i mam 170 cm wzrostu . Chc? jak?? u?ywk? bo nie mam forsy . Nie chce kupywa? jakiegos c####owego nexta z allegro wi?c pytam Was bo chce po??dny rower . Nie dissujcie mnie :)

*Wysłane Jul 8, 2014, 9:28 am
OGLocc

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to OGLocc Wyślij e-mail do OGLocc Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  OGLocc {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ty tak serio?

Wysłane Jul 12, 2014, 3:54 pm
dronth

Poziom użytkownika

Punkty: 1

Send a personal messsage to dronth Wyślij e-mail do dronth Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  dronth {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

http://olx.pl/oferta/bmx-we-the-people-arcade-CID767-ID6OTEJ.html#36b00b2577 jak jeszcze aktualne to... to jest tanie i do doje?d?ania starczy
.........................
Mój set:
Deck-Nervous8,125
Trucki-Independent
Ko?a-Ability 101a
?o?yska-Rush abec5
Monta?e-Malita i Zero
Grip-Mob
Buty-quicksilver

Wysłane Aug 22, 2014, 12:53 am

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie