Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Rolki » Artykuły » Po d?ugim szukaniu, które rol...

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Po d?ugim szukaniu, które rolki wybra? ?

Marti1996

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to Marti1996 Wyślij e-mail do Marti1996 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Marti1996 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Cze?? :) jestem ca?kiem nowa i.. "zielona" :p Wiem, jest ju? tego pe?no w internecie ale im wi?cej czytam tym wi?kszy zam?t mam w g?owie . Mogliby?cie pomóc pocz?tkuj?cej ? chc? kupi? wreszcie rolki :D PRZEDE WSZYSTKIM to jazda rekreacyjna\fitnessowa ale chcia?abym te? mie? mo?liwo?? typu wskoczenie na g?upi kraw??nik czy schody :p . Wiem, ?e te rolki nie wytrzymaj? u mnie d?ugo, bo pewnie b?d? próbowa? na nich ró?nych rzeczy ale dobrze by by?o jakby by?y wygodne :) Mam na oku ju? par? ( wypisz? je ni?ej). Mog?abym prosi? Was o pomoc w wyborze ? Je?li nie które? z tych to mo?e poradzicie inne ? Niestety mog? wyda? max 400 z?, mo?e ciut wi?cej :)

-Phuzion 1 Urban 2012 Powerslide
-ABEC5 EQUALIZER Roces
- K2 Freedom W
-GAMA LADY blue Tempish
-BLADERUNNER FORMULA 82W

Z góry bardzo Wam dzi?kuj? :)

Wysłane Apr 19, 2014, 12:45 am
Kawaldie

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Kawaldie Wyślij e-mail do Kawaldie Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Kawaldie {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Widze ?e tu wszyscy specjali?ci a nikt si? nie odezwie... u mnie te? nikt od tygodnia mi nie odpisa? i Tobi? te? :C

Wysłane Sep 22, 2014, 1:23 am
twojtyp

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to twojtyp Wyślij e-mail do twojtyp OdwiedĄ stronę www twojtyp Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  twojtyp {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Cze??, ja kupi?am ABEC5 EQUALIZER Roces  i s? bardzo fajne. Jednak specjalistkom nie jestem. zajrzyj tutaj mo?e co? znajdziesz
.........................
Jednor?ki Bandyta Na Pieni?dze w Sieci

Wysłane Dec 2, 2015, 1:59 pm Ostatnio edytowany: Dec 2, 2015, 1:59 pm przez twojtyp

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0073 sekund - 10 zapytań - 2.91 załadowane [wszystko]