Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Rolki » Tricki » Jak sie zmusi??

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Jak sie zmusi??

Dzackson

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 0

Send a personal messsage to Dzackson Wyślij e-mail do Dzackson Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Dzackson (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Dzackson {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Je?d?e ju? na rolkach agresywnych jaki? rok i umiem skaka? itd. ale za chiny nie moge nauczy? sie tricków typu frontside, mizou itd. ostatnio zacze?am na takich dosy? niskich kraw??nikach próbowa? i nawet mi wychodzi?o ale kiedy chcialam spróbowa? na kraw??nikach ko?o tesco które by?y troche wy?sze to ju? nie da?am rady bo przed sie zatrzymywa?am i nie mog?am skoczy?, nie mog?am unie?? nóg. Nie wiem czego sie boje bo mam wszystkie ochraniacze i nic nie powinno mi sie sta?. Na rurce te? próbowa?am ale te? mnie co? przed ni? zatrzymuje. Chce je?dzi? na rolkach, ale nie wiem jak to nazwa? takie dziwne uczucie taki jakby 'strach' mnie blokuje. Czy ma kto? mo?e jakie? rady? Jak sie zmusi? itd.? dodam ?e nie ma u mnie w mie?cie skateparku bedzie dopiero za rok a za rok to ja juz chce tam ?miga? a nie sie uczy? podstaw dopiero. z góry dzi?ki za pomoc.
.........................
Ka?da Rana Zostawia Blizne. Ka?da blizna opowiada historie. Historie która mówi "Ja prze?y?em"

*Wysłane Aug 3, 2013, 8:32 pm
klausia

Poziom użytkownika

Punkty: 21.75

Send a personal messsage to klausia Wyślij e-mail do klausia Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  klausia {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mia?am do?? podobny problem, je?li ju? dobrze sobie radzisz na kraw??nikach, takich niskich to spoko, na to nie ma jakie? rady po prostu trzeba jecha? skoczy? a co b?dzie to b?dzie inaczej si? nie nauczysz, rozp?d? si? jed? , wskocz nie my?l o tym ?e co? ci si? stanie , przewrócisz si? - trudno wstaniesz i pojedziesz jeszcze raz :)
.........................
http://images67.fotosik.pl/27/b4e2bdd1dc1f8487med.jpg

Wysłane Sep 17, 2013, 5:15 pm
Arleta90

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Arleta90 Wyślij e-mail do Arleta90 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Arleta90 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Z jednej strony nie ma co si? zmusza? na si?e, ale z drugiej chodzi przecie? o pokonywanie w?asnych s?abo?ci:) strach cz?sto potrafi zablokowa?..ale mo?e wybierz sobie jakie? inne miejsce do ?wicze? i tam próbuj..mo?e pójdzie ?atwiej:)

Wysłane Feb 19, 2014, 4:13 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.007 sekund - 10 zapytań - 2.02 załadowane [wszystko]