Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Deskorolka » Ogólnie » S?ownik skate

Stron: << wcześniejsza 1, 2 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

S?ownik skate

beny1234

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 0

Send a personal messsage to beny1234 Wyślij e-mail do beny1234 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do beny1234 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do beny1234 Wyślij wiadomość do beny1234 za pomocą Yahoo! Messenger Zobacz profil MSN beny1234 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  beny1234 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Super ! Leci du?y + dla Ciebie :)
.........................
moja strona www  www.decolor.pl nextpol.pl klinij na strony

Wysłane Oct 24, 2013, 3:44 pm
smerfnakwasie

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to smerfnakwasie Wyślij e-mail do smerfnakwasie Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  smerfnakwasie {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

No, stary. jeste? jak Kopali?ski skejtowskiej nomenklatury. Gratki
Drzwi przesuwne

Wysłane Nov 13, 2013, 10:27 am
hienar1

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to hienar1 Wyślij e-mail do hienar1 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  hienar1 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Bardzo przydatny artyku? dla tych co nic jeszcze nie umi?, zobaczymy jak bedzie w praktyce :smirk:

*Wysłane Jan 24, 2014, 11:43 am
Warzywko

Poziom użytkownika

Punkty: 33040.7

Send a personal messsage to Warzywko Wyślij e-mail do Warzywko Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Warzywko (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Warzywko {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Niezmiernie mi mi?o ?e tak wam si? podoba :)

Wysłane Jan 30, 2014, 12:33 pm
Habaal

Poziom użytkownika

Grupa: Korektor
Punkty: 342.32

Send a personal messsage to Habaal Wyślij e-mail do Habaal Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Habaal (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do Habaal Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Habaal {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

biednie, polowa tego co napisales wprowadzi ludzi w blad.

Wysłane Jan 30, 2014, 1:19 pm Ostatnio edytowany: Jan 30, 2014, 1:20 pm przez Habaal
Arleta90

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Arleta90 Wyślij e-mail do Arleta90 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Arleta90 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

A mi si? zestawienie bardzo podoba:0 ostatnio szuka?am po necie jakiego? takiego s?owniczka, ale wszystko by?o jako? tam skomplikowanie napisane...

Wysłane Jan 30, 2014, 2:15 pm
Warzywko

Poziom użytkownika

Punkty: 33040.7

Send a personal messsage to Warzywko Wyślij e-mail do Warzywko Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Warzywko (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Warzywko {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Habaal niby co wprowadza ludzi w b??d ? Powiedz to poprawi? ale dziwne, art. ju? tyle jest i nikt nic nie zauwa?y?

Wysłane Jan 30, 2014, 8:56 pm Ostatnio edytowany: Jan 30, 2014, 8:58 pm przez Warzywko
Dannyy

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Dannyy Wyślij e-mail do Dannyy Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Dannyy {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Dzi?ki :D par? rzeczy si? dowiedzia?em ;)

Wysłane May 5, 2014, 8:28 pm
avery

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to avery Wyślij e-mail do avery OdwiedĄ stronę www avery Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  avery {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja te?, mo?e zaczn? rozumie?, co ludzie do mnie mówi? :P
Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wa? ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam si? poj??, jak wiel­kim cu­dem jest ?ycie, gdy b?dziemy go­towi przyj?? nies­podzian­ki, ja­kie niesie nam los.

Wysłane Nov 17, 2014, 11:09 am
zawadzik11

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to zawadzik11 Wyślij e-mail do zawadzik11 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  zawadzik11 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Dobra robota :P

Wysłane Aug 7, 2015, 4:23 pm
kajakajka

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kajakajka Wyślij e-mail do kajakajka Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kajakajka {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Słowniki subkultur czasem się przydają, to prawda :) Ja na przykład mam problemy ze zrozumieniem co mówi do mnie czasem moja kuzynka.
baza do hybryd

Wysłane Oct 11, 2018, 10:01 pm
kobierskaj

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kobierskaj Wyślij e-mail do kobierskaj Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kobierskaj {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Super! Jestem tu nowa i bardzo pomogą mi treści tego typu. Podrzucajcie mi wątki tego typu!

Wysłane Nov 9, 2018, 4:10 pm

Stron: << wcześniejsza 1, 2 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0148 sekund - 10 zapytań - 7.82 załadowane [wszystko]