Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Rolki » Sprzedam » SPRZEDAM USD REALM

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

SPRZEDAM USD REALM

boro71

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to boro71 Wyślij e-mail do boro71 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  boro71 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Sprzedam rolki agresywne USD REALM. Rozmiar 41, d?ugo?? wk?adki 26,5cm. Kupione za 300z?,ale sprzedaj? za 150.S? bardzo ma?o zniszczone, u?ywane przez dziewczyn?. Sprzedaj? bo od roku le?? w gara?u z powodu braku czasu.
Odbiór osobisty we Wroc?awiu lub wysy?ka.

Jak kto? chce to real photo mog? wys?a? na maila lub wstawi? na stronk? ;)

Załączony plik: 528881_549675991723587_1925869324_n.jpg (108 ściągnięte, 19 KB)

*Wysłane Feb 1, 2013, 12:31 pm
kamilstreet

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kamilstreet Wyślij e-mail do kamilstreet Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kamilstreet {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

dalej aktualne?????

Wysłane May 11, 2013, 5:12 pm
Ponczek

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Ponczek Wyślij e-mail do Ponczek Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Ponczek {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

aktualne ?

Wysłane Apr 23, 2014, 8:47 pm
edyoord

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to edyoord Wyślij e-mail do edyoord Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  edyoord {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Witam. Je?li by kto? takich szuka?, to mam identyczny model i rozmiar,  ch?tnie sprzedam. U?ywane 2 miesi?ce, niemal w ogóle nie wida? ?ladów u?ywania. Cena 100 z?. Kontakt email: sutenofi@interia.pl. U?ywa?am je by doje?d?a? do pracy jako ksi?gowa, niestety teraz przenios?am si? i mam za daleko, by je?dzi? rolkami.

Wysłane Jul 14, 2016, 4:40 pm
justynka1

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to justynka1 Wyślij e-mail do justynka1 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  justynka1 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

edyoord powiedział:
Witam. Je?li by kto? takich szuka?, to mam identyczny model i rozmiar,  ch?tnie sprzedam. U?ywane 2 miesi?ce, niemal w ogóle nie wida? ?ladów u?ywania. Cena 100 z?. Kontakt email: sutenofi@interia.pl. U?ywa?am je by doje?d?a? do pracy w zespole folklorystycznym, niestety teraz przenios?am si? i mam za daleko, by je?dzi? rolkami.

Aktualne jeszcze? Bo ch?tnie bym kupi?a. Niestety nie dostaj? odpowiedzi na maila :(

Wysłane Jul 29, 2016, 10:56 am
kazekkkk

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kazekkkk Wyślij e-mail do kazekkkk OdwiedĄ stronę www kazekkkk Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kazekkkk {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

edyoord powiedział:
Witam. Je?li by kto? takich szuka?, to mam identyczny model i rozmiar,  ch?tnie sprzedam. U?ywane 2 miesi?ce, niemal w ogóle nie wida? ?ladów u?ywania. Cena 100 z?. Kontakt email: sutenofi@interia.pl. U?ywa?am je by doje?d?a? do pracy jako ksiegowa Jelenia Góra, tam niestety teraz przenios?am si? i mam za daleko, by je?dzi? rolkami.

Aktualna jeszcze ta oferta? prosze o odpowied? na priv.

Wysłane Aug 26, 2016, 2:13 pm Ostatnio edytowany: Jan 9, 2017, 10:41 am przez kazekkkk
roristoun

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to roristoun Wyślij e-mail do roristoun Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  roristoun {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

kazekkkk powiedział:

Aktualna jeszcze ta oferta? prosze o odpowied? na priv. ksi?gowa wa?brzych

Je?li jeszcze nie masz, to ja mam takie bardzo podobne, wysy?am ci na priv, zdj?cia i cena te? taka sama jak w 1 po?cie :)

Wysłane Sep 2, 2016, 2:08 pm
marenka55

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to marenka55 Wyślij e-mail do marenka55 OdwiedĄ stronę www marenka55 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  marenka55 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

roristoun powiedział:
kazekkkk powiedział:

Aktualna jeszcze ta oferta? prosze o odpowied? na priv. ksi?gowa kalisz

Je?li jeszcze nie masz, to ja mam takie bardzo podobne, wysy?am ci na priv, zdj?cia i cena te? taka sama jak w 1 po?cie :)

ja jestem zainteresowana tymi rolkami jesli jeszce masz. Chetnie kupie :)

Wysłane Sep 7, 2016, 12:52 pm
Karol88

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Karol88 Wyślij e-mail do Karol88 OdwiedĄ stronę www Karol88 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Karol88 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

marenka55 powiedział:
roristoun powiedział:
kazekkkk powiedział:

Aktualna jeszcze ta oferta? prosze o odpowied? na priv. katalog ksi?gowych

ja jestem zainteresowana tymi rolkami jesli jeszce masz. Chetnie kupie :)

Hey mam podobne rolki do odsprzedania w bardzo dobrym stanie. Nie mam ju? czasu niestety na tak? rozrywk? dlatego chce sprzeda? je?li jeste? nadal zainteresowany to napisz na priv :) Pozdrawiam

Wysłane Oct 3, 2016, 11:08 am
Barbara77

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Barbara77 Wyślij e-mail do Barbara77 OdwiedĄ stronę www Barbara77 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Barbara77 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja szukam dobry i fajnych rolek dla córki rozmiar 36 ma kto? mo?e?
.........................
Jestem Basia moja pasj? jest sport uwielbiam ?miga? na rolkach. Prowadz? biuro rachunkowe Jelenia Góra to miasto mojego ?ycia.

Wysłane Oct 10, 2016, 2:58 pm
tidrasale

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to tidrasale Wyślij e-mail do tidrasale Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  tidrasale {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

wypozyczalnia samochodów Debica powiedział:
Ja szukam dobry i fajnych rolek dla córki rozmiar 36 ma ktos moze? 

Hej, ja mam takie na sprzeda?. Je?li nadal jeste? ch?tna to pisz na maila: lacang@interia.eu

Wysłane Nov 22, 2016, 3:07 pm Ostatnio edytowany: Nov 22, 2016, 3:07 pm przez tidrasale
somav

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to somav Wyślij e-mail do somav OdwiedĄ stronę www somav Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  somav {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ma ktoś może jeszcze takie podobne na sprzedaż? :)
Pozdrawiam ksiegowa Walbrzych

Wysłane May 8, 2017, 1:56 pm
ilese

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to ilese Wyślij e-mail do ilese Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  ilese {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Kiedyś bardzo często na takich jeździłam, bardzo fajne są :) praca księgowa

Wysłane May 17, 2017, 4:06 pm
torof33

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to torof33 Wyślij e-mail do torof33 OdwiedĄ stronę www torof33 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  torof33 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

somav powiedział:
Ma ktoś może jeszcze takie podobne na sprzedaż? :)

Hej ja mam. Pisz do mnie na priv. to chętnie je oddam :)
"Kocha si? za nic. Nie istnieje ?aden powód do mi?o?ci." ksiegowa praca

Wysłane Jun 14, 2017, 12:17 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0102 sekund - 10 zapytań - 3.85 załadowane [wszystko]