Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Fingerboard / Handboard » Ogólnie » Tworzywo deck'u

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Temat zamknięty Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Tworzywo deck'u

Remikkk

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 0

Send a personal messsage to Remikkk Wyślij e-mail do Remikkk Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Remikkk (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do Remikkk Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Remikkk {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

SieSieSiema.:)

Wiem ?e BAMBUS to jedno z najlepszych drzew na ?wiecie,
ale czy sprawdza si? ono je?eli chodzi o fingerboarding.
Ostatnio przegl?da?em cz?sto polecany sklep Capershop.pl i natkn??em si? tam na deck z bambusa.:)
Pomy?la?em ciekawe.
I mam teraz do was takie pytanie czy deck bambusowy jest gorszy czy lepszy od standardowego klonu kanadyjskiego. Chodzi mi np. o pop'a takiego deck'u.
Zwróci?em uwag? ?e ten bambusowy deck jest dro?szy od zwyk?ego decku z klonu, dzi?ki za wszelk? pomoc.

BAMBUS : http://capershop.pl/pl/component/virtuemart/decki/blat-30mm-mocne-podgiecia-bambus-detail?Itemid=0

KLON : http://capershop.pl/pl/component/virtuemart/decki/blat-30mm-mocne-podgiecia-zolty-detail?Itemid=0

Dzi?ki za wszelkie informacje i pomoc, zastanawiam si? nad kupnem tego bambusowego ale nie chc? ?eby okaza?o to si? wielk? KUP?. dzi?ki, 3LO.
.........................
http://instagram.com/remnior

FOLLOW ME.

Wysłane Dec 30, 2012, 4:43 pm
ryma1

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to ryma1 Wyślij e-mail do ryma1 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  ryma1 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

musze ci? zmartwi? to tylko dolna warstwa i decki cape si? kapcuj? czytaj c? gi?tkie jak tech-deck po d?u?szym uzytkowaniu
set sb
;deck:semper 8.25
tracki;thunder hollow 149 busmitz
ko?a;bones stf v5 53mm
?o?a;bones reds
grip;semper ??
monta?e;shakejunt

set fb
deck;lenwood zielony 31mm
ko?a;g-f vert bia?e na cienkich
trucki;caper czarne na oski
tape;caper

Wysłane Dec 30, 2012, 4:57 pm
Remikkk

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Remikkk Wyślij e-mail do Remikkk Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Remikkk (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do Remikkk Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Remikkk {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja ju? zamówi?em ten deck, bambusowy, tzn. on bd bardzo gi?tki skoro tylko jedna warstwa jest bambusowa ?
http://instagram.com/remnior

FOLLOW ME.

Wysłane Dec 30, 2012, 5:54 pm
Jotce

Poziom użytkownika

Punkty: 5.45

Send a personal messsage to Jotce Wyślij e-mail do Jotce Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Jotce (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Jotce {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

jak 1 to nie powinno by? koszmaru, jezdzilem na tym decku, strasznie mi sie nie podoba krój tej deski ale to kwestia przyzwyczajenia.

Wysłane Dec 30, 2012, 10:57 pm
Fresh67

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Fresh67 Wyślij e-mail do Fresh67 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Fresh67 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Siemanko!
Mam 2 decki bambus oraz klon kanadyjski. Tak szczerze to polecam Ci klon, poniewa? nie wygina on si?, a bambus po 2 miesi?cach robi si? mi?kki. Ja sam osobi?cie je?d?? na klonie. Moim zdaniem jest on lepszy. Mam nadziej?, ?e pomog?em :)

Wysłane Feb 23, 2013, 9:29 pm
JBKfb

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to JBKfb Wyślij e-mail do JBKfb Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  JBKfb {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Dobra decha je?dzi?em , polecam .
Moje aktualne sety :)

1.Deck :Berlinwood 2011 Low Shape
Trucki : Blackriver
Ko?a : Flat Face blackriver ediction
Tape : Mitt.

2.Kompletny FlatFace

3.Yellowood z3
Trucki : BRT RED
Ko?a : Winkler Wheeles [big dady white]
Tape :Yw slim