Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Hydepark » Komputery » Laptop

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Laptop

Jotce

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 5.45

Send a personal messsage to Jotce Wyślij e-mail do Jotce Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Jotce (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Jotce {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Siemano, jakiego doradzicie mi laptopa do 1000z??
Jestem zielony w tych sprawach i nie wiem jakiego wybrac, chodzi mi o to ?eby chodzi?y na nim ma?o wymagaj?ce gierki typu cs 1.6.
Dodam, ?e nie mam wi?cej hajsu ni? 1k wiec to jest maksymalna cena i nie chce bawi? sie w sk?adaki

Wysłane Dec 26, 2012, 4:45 pm
tafi

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to tafi Wyślij e-mail do tafi Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  tafi {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mo?e to by? u?ywany laptop ?

Wysłane Dec 27, 2012, 2:10 am
Jotce

Poziom użytkownika

Punkty: 5.45

Send a personal messsage to Jotce Wyślij e-mail do Jotce Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Jotce (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Jotce {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

je?eli nie jest do#### to jasne

Wysłane Dec 27, 2012, 4:53 pm
raq102

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to raq102 Wyślij e-mail do raq102 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  raq102 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Jak my?icie staniej? laptopy po nowym roku czy lepiej ju? teraz kupi??
.........................
revestimientos para fachadas - PozdrawiamOla1kr1a 

Wysłane Feb 3, 2013, 9:01 pm
companionjakub

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to companionjakub Wyślij e-mail do companionjakub Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  companionjakub {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

te? mnie akurat interesuje laptop do 1000 z? nie do gier do internetu ;p

Wysłane Aug 21, 2013, 1:59 pm
K oN K o

Poziom użytkownika

Punkty: 151

Send a personal messsage to K oN K o Wyślij e-mail do K oN K o Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do K oN K o (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  K oN K o {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

za 1000z? bedzie trudno dozbieraj jeszcze z 500z?
KOCHAM ADRIANA I DOMINIKA A SETU NIE NAPISZE BO TO SI? SZYBKO ZMIENIA ELO

Wysłane Aug 22, 2013, 5:44 pm
robos

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to robos Wyślij e-mail do robos Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  robos {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Trzeba si? rozejrze?, moj znajomy kupi? Dell za 300 z?-bardzo fajny, cenna wynika?a z tego, ?? bateria?a nie dzie?a?a, ale do gier bateri chyba nie potrzebujesz.

Wysłane Nov 25, 2013, 5:11 pm
shakalaka

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to shakalaka Wyślij e-mail do shakalaka Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  shakalaka {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Zgadzam si? z robosem i polecam hp-ki, jestem zadowolony cho? mój si? troch? grzeje. Niez?e s? te? lenovo

Wysłane Apr 8, 2014, 9:26 pm
Skangur39

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Skangur39 Wyślij e-mail do Skangur39 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Skangur39 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Jesli do 1000 to polecam Pleasingowe DELLe, na prawde solidne komputery
Mokrysz Adam

Wysłane Dec 11, 2014, 12:31 am
Brawo21

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Brawo21 Wyślij e-mail do Brawo21 OdwiedĄ stronę www Brawo21 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Brawo21 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Polecam zakup lapków w np. brytyjskich sklepach WWW, jakość jest zupełnie inna niż w egzemplarzach trafiających na Polski rynek.
Wybrane plecaki turystyczne. Najlepsze modele takie jak plecak jednoramienny. Przekonaj sie jak praktyczny moze byc Twój nowy plecak.
Mój poradnik, https://www.brytyjka.pl/jaki-plecak-na-rower-wybrac-cid-193.html, zapraszam.

Wysłane Mar 20, 2018, 4:56 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0082 sekund - 10 zapytań - 2.91 załadowane [wszystko]