Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Snowboard » Sprzęt » deski snowboardowe

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

deski snowboardowe

nesku

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 0

Send a personal messsage to nesku Wyślij e-mail do nesku Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  nesku {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

witam, chce kupic deske snowboardowa, nigdy jeszcze nie mialem stycznosci z tym sportem, jezdze tylko na deskorolce i na nartach, ale chce sie przezucic. mam tu pare linkow, powiedzcie czy te deski nadaja sie na poczatek, z gory dzieki.

http://www.abcsurf.pl/show.php?id=7899
http://selectshop.pl/deska-snowboard-head-true-white
http://selectshop.pl/deska-ride-ruckus-142

Wysłane Dec 25, 2012, 10:07 pm
M arecki 29

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to M                      arecki 29 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  M                      arecki 29 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

S?uchaj, nada? to si? nadadz? - na pocz?tek wszystko b?dzie dobre ;)

Piszesz, ?e nigdy nie mia?e? styczno?ci z tym sportem, w takim przypadku nie kupuj jeszcze sprz?tu stary. Wypo?ycz go.
Je?li nigdy nie je?dzi?e?, to nie wiesz czy ?miganie na desce Ci podejdzie, nie masz poj?cia w jakim kierunku snowboardu pójdziesz (all mountain czy jibbing) itp itd.
Nawet je?li tymi argumentami Ci? nie przekona?em, to pami?taj, ?e poda?e? sam blat - bez wi?za? ani butów.
Za?ó?my, ?e chcesz kupi? ten komplet:
Deska - 800z?
Wi?zania - 400z?
Buty - 500z?
Wychodzi oko?o 1700z? za taki ca?kiem sensowny sprz?t - warto?
Jeszcze jedno, poda?e? linki do desek raczej krótkich, wnioskuj?, ?e jeszcze du?o uro?niesz, wi?c tym bardziej nie ma sensu wyrzuca? prawie dwa ko?a na co? z czego b?dziesz korzysta? przez chwil?, prawda?
.........................
Wiem, ?e mój nick jest do dupy.

Wysłane Dec 26, 2012, 4:11 am Ostatnio edytowany: Dec 26, 2012, 4:11 am przez M arecki 29
ba-pa

Poziom użytkownika

Grupa: Moderator
Punkty: 541.15

Send a personal messsage to ba-pa Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do ba-pa (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  ba-pa {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Odpisa?em Ci na priv. + Podbijam post Mareckiego. Ja sam si? przejecha?em kupuj?c buty za 799z? w których przeje?dzi?em z 10 dni bo sezon si? sko?czy?, a stopa niestety mimo, ?e ju? nie ros?a to skoczy?a dwa rozmiary w gór? :p
http://i.imgur.com/bzf81.gif

Wysłane Dec 31, 2012, 4:43 am Ostatnio edytowany: Dec 31, 2012, 4:45 am przez ba-pa
lussi

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to lussi Wyślij e-mail do lussi Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  lussi {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Polecam zajrze? na snowshop.pl, maj? dobry sprz?t i ankiet?, która pomaga dobra? odpowiednie deski snowboardowe.

Wysłane Oct 30, 2015, 12:37 pm
Klari

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Klari Wyślij e-mail do Klari Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Klari {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Temat troch? archiwalny, ale wszystko zale?y od bud?etu.
Ja przy kompletowaniu swojego zestawu zostawi?em w sklepie 2000, bo mia?em kiedy? problem z torebk? stawow? i niestety musia?em zainwestowa? w lepsze wi?zania.
No elo!

Wysłane Oct 30, 2015, 5:54 pm
Devun

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Devun Wyślij e-mail do Devun OdwiedĄ stronę www Devun Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Devun {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja zawsze zaopatruj? si? w Kosmossklep.pl maj? tam spory wybór desek w outletowych cenach. Je?li interesuje ci? deska burton to wbijaj tam ?mia?o!

Wysłane Jul 27, 2016, 11:59 am
wrotek

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to wrotek Wyślij e-mail do wrotek Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  wrotek {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Myślę, że osoba, która jeszcze nigdy nie jeździła na desce powinna chociaż trochę poćwiczyć na wypożyczonym sprzęcie. Przekonać się, jakie deski najbardziej jej odpowiadają. Koniecznie możliwie często zmieniać wypożyczane modele, by móc je między sobą porównywać. No a jak już zdecyduje się na zakup, to faktycznie deski burton mogą okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem, w końcu to solidna firma, która oferuje świetny sprzęt.

Wysłane Mar 28, 2017, 2:55 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0082 sekund - 10 zapytań - 2.89 załadowane [wszystko]