Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Artykuły » buty

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

buty

lisu 19

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 0

Send a personal messsage to lisu 19 Wyślij e-mail do lisu 19 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do lisu 19 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  lisu 19 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

które buty wybra? i ile wytrzymaj?

http://allegro.pl/skate-buty-cormax-feit-wht-bro-37-wyprzedaz-i2671730161.html

czy

http://selectshop.pl/buty-vans-atwood-y-bkdeg

Wysłane Oct 7, 2012, 8:15 pm
szalot0

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to szalot0 Wyślij e-mail do szalot0 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  szalot0 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Dasz 200z? za nike i wytrzymaj? d?uuuuuugo. Sam ju? mam pó? roku, je?dz? brakeless i jedynie z mojej winy kawa?ek podeszwy si? oderwa?, ale czego nie za?ata stara opona odysseya ;]

Wysłane Oct 7, 2012, 9:05 pm
KubaO

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to KubaO Wyślij e-mail do KubaO Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do KubaO (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  KubaO {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

szalot0 powiedział:
Dasz 200z? za nike i wytrzymaj? d?uuuuuugo. Sam ju? mam pó? roku, je?dz? brakeless i jedynie z mojej winy kawa?ek podeszwy si? oderwa?, ale czego nie za?ata stara opona odysseya ;]

Bo pó? roku na buty to meeega du?o...
Vansy raczej nie, tym bardziej, ?e to p?ótno to zaraz je szlag trafi.
Cormax nie wiem. Polecam Es, nie do zdarcia, kupuj bo firma ju? nie istnieje i resztki s? na rynku
.........................
,,Je?d?? bo mam zajaw?. Sprz?t mo?na kupi? , zajawki nie. ,, - Jonyk

Wysłane Oct 7, 2012, 10:32 pm
Ty Czopku

Poziom użytkownika

Grupa: Zablokowany
Punkty: 6.18

Send a personal messsage to Ty Czopku Wyślij e-mail do Ty Czopku OdwiedĄ stronę www Ty Czopku Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Ty Czopku {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Firma Es ju? nie istnieje? ;O
1. Znowu du?o za du?y obrazek.
2. Ignorowanie upomnie?.
Jeszcze raz odwalisz taki numer i posypi? si? wióry.

Dicooo..... ;3
No i dosta?e? bana.
i c####

Wysłane Oct 7, 2012, 10:39 pm
KubaO

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to KubaO Wyślij e-mail do KubaO Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do KubaO (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  KubaO {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Niby po wiosennej kolekcji zamkn?li fabryke i koniec.
,,Je?d?? bo mam zajaw?. Sprz?t mo?na kupi? , zajawki nie. ,, - Jonyk

Wysłane Oct 7, 2012, 11:00 pm
szalot0

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to szalot0 Wyślij e-mail do szalot0 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  szalot0 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Pisa?em #### jego ma?, ?e swoje mam pó? roku i trzymaj? dalej. Da 200z? i mo?e mie? w c#### d?u?ej ni? ja. Ka?demu trzeba pisa? jak debilowi, ?eby cokolwiek zrozumia??

Wysłane Oct 7, 2012, 11:05 pm
aneta

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to aneta Wyślij e-mail do aneta Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  aneta {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Oryginalne buty s? drogie, ale potrafi? o wiele d?u?ej przetrwa?. Je?li kupisz szmelc za 50 z? za 3 miesi?ce znów masz wydatki...

Wysłane Jun 1, 2013, 12:27 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0076 sekund - 10 zapytań - 2.65 załadowane [wszystko]