Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Miejscówki » Kraków

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Kraków

deewuu

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to deewuu Wyślij e-mail do deewuu Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  deewuu {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Od tego roku zaczynam przygod? na bmx`ie:) troch? pó?no ale jak to mówi? lepiej pó?no ni? wcale, i szukam ludzi z którymi móg?bym poje?dzi? podpatrze? jak si? co robi:) jestem oczywi?cie z Krakowa jak w temacie:)...piszcie to si? jako? zgadamy:)

Wysłane Mar 20, 2012, 12:37 pm
krowa

Poziom użytkownika

Punkty: 172.63

Send a personal messsage to krowa Wyślij e-mail do krowa Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  krowa {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Wpadaj na widok,mistrzejo lub pradnik. Zawsze ktos tam jest. Jbc mam mi?tow? ramk? i czarna reszta bez pegów.
.........................
"Jestem riderem, nie pozerem" Mr.Kusi
"Riderzy hardocre'u katuj? do oporu" Krowa:D

Bike Check- http://forum.extreme.org.pl/index.php?a=topic&t=19670#p2

?pieszmy si? kocha? cz??ci easterna, tak szybko odchodz?...

Cytat:
[Bmx powiedział:
Maniek]AP.
Nie rozumiem co maja posty do skilla.

Vojtor ?sk powiedział:
To ?e masz ttyle postów a nie umiesz 1-8-,-

Wysłane Mar 21, 2012, 12:33 am
saints

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to saints Wyślij e-mail do saints Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  saints {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Krowa cz?sto jeste? na s.plaza Mistrzejowice?
7
7
7

Wysłane Mar 21, 2012, 1:19 am
deewuu

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to deewuu Wyślij e-mail do deewuu Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  deewuu {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Krowa a bedziesz np w czwartek??:) bo mam ca?y wolny dzie? na uczelni.:) to by si? ustawi?o jako?:P

Wysłane Mar 21, 2012, 2:44 pm
krowa

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to krowa Wyślij e-mail do krowa Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  krowa {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

wiesz co bede prawdopodbnie o 14;30 na wiodku albo najlepiej wyslij mi twoj numer na pm;)\

saints: tam jestem czasem w weekend ale tak to rzadko bo daleko mam, ale fajnie tam jest

Edit : jednak jutro nie b?de na rowerze ale napisz mi na prywatnej wiadomosci swoj numer tela to w piatek na 100% gdzies wyskoczymy

Cytat:
[Bmx powiedział:
Maniek]AP.

Vojtor ?sk powiedział:

Wysłane Mar 21, 2012, 8:52 pm Ostatnio edytowany: Mar 21, 2012, 11:23 pm przez krowa
saints

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to saints Wyślij e-mail do saints Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  saints {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Wiem wiem, ?e fajnie bo ostatnio bylem tak przez kilka dni.
7
7
7

Wysłane Mar 22, 2012, 12:08 am
Norbert

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Norbert Wyślij e-mail do Norbert Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Norbert {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Krowa ty nadal jezdzisz na dirty ;p na dual ??
http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Wysłane Apr 1, 2012, 12:27 am
krowa

Poziom użytkownika

nie bo sie rozjeba?em i sie boje;d Na olszanice do ziomeczkow skocze czasem ale rzadko

Cytat:
[Bmx powiedział:
Maniek]AP.

Vojtor ?sk powiedział:

Wysłane Apr 1, 2012, 2:39 pm
wojtek950

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to wojtek950 Wyślij e-mail do wojtek950 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do wojtek950 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  wojtek950 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ja jestem na Mistrzejowicach co tydzien w weekend, zazwyczaj w soboty. Jedzie ktos w czwartek?

Wysłane Apr 1, 2012, 10:55 pm
lukaszbmxy

Poziom użytkownika

Punkty: 1665.78

Send a personal messsage to lukaszbmxy Wyślij e-mail do lukaszbmxy Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do lukaszbmxy (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  lukaszbmxy {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

O wojtek, dawno cie nie by?o :) Katujesz co? harcorowego? :D
lukaszbmxy powiedział:
ten kusi to prze kole?, na takim rowerze wymiata... Nie s?dzisz "Mylisz-sie"?

Mylisz-sie powiedział:
Nie wiem nie znam go, ale wyglada na jakas cipe, ?ó?ty rower i newet 180 nie potrafi.

Wysłane Apr 1, 2012, 11:50 pm
Maciek_xDD

Poziom użytkownika

Punkty: 47.05

Send a personal messsage to Maciek_xDD Wyślij e-mail do Maciek_xDD OdwiedĄ stronę www Maciek_xDD Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Maciek_xDD (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Maciek_xDD {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Przed chwil? na facebooku widzialem cos bardzo hardcoorowego. Ale nie bede zdradzal bo to moze tajemnica :]
BikeCheck!
Facebook
YouTube
Vimeo

Wysłane Apr 1, 2012, 11:52 pm
Norbert

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Norbert Wyślij e-mail do Norbert Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Norbert {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Krowa ty masz to gg co kiedys tam dawno :D ? Mozna by by?o posmigac na olszanicy :D Je?dze tam nawet czesto moze i nawet Cie znam ;d . Jak sie rozjebales na dualu :O
http://i29.tinypic.com/211q64i.jpg

Wysłane Jun 3, 2012, 12:30 am
kogij

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kogij Wyślij e-mail do kogij Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kogij {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Szacun za avatar z mojo jojo- kilmaty z dzieci?stwa ^^
"Ten ?wiat mnie tak wychowa?, ?e nie mog? z nim ?y?, tylko przed nim protestowa?."

Wysłane Jun 27, 2016, 6:03 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0096 sekund - 10 zapytań - 4.03 załadowane [wszystko]