Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Rolki » Ustawki » ?l?skie.

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

?l?skie.

CEqowsky

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to CEqowsky Wyślij e-mail do CEqowsky Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  CEqowsky {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Siemaneczko. Jest kto? z województwa ?l?skiego ? Je?dze tam kawa?ek czasu, ale w zasadzie jazda samodzielnie nie jest za ciekawa. Mówie tutaj o jakiej? ustawce na skatepark w Katowicach, Gliwicach. Odpowiedzcie jak najszybciej, elo.

Wysłane Mar 10, 2012, 7:01 pm
BobaS

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to BobaS Wyślij e-mail do BobaS Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do BobaS (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do BobaS Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  BobaS {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja mog?, ale zale?y te? gdzie hehe ^^ (Mam 15 lat) nawet ogarniam ;) jak co to gg 3453370
.........................
http://forgifs.com/gallery/d/162883-3/Dancer-knocked-off-stage.gif

Wysłane Jun 14, 2012, 7:22 pm
adrianos96

Poziom użytkownika

Punkty: 1

Send a personal messsage to adrianos96 Wyślij e-mail do adrianos96 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do adrianos96 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do adrianos96 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  adrianos96 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja smigma, na PTG :D jakby co to gg:1401189
.........................
BMX: WTP Arcade 2010

Rolki: Xsjado skeleton II white

Fingerboard:
deck: birds nm1, mitt wanted
Truck: gf tuning, caper HEX
Kola: gf z lozyskami caper z lozyskami
Tape: gf

Wysłane Jul 31, 2012, 9:59 pm
Bartek K

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Bartek K Wyślij e-mail do Bartek K Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Bartek K {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Siema
Ja jezdze narazie na zadolu(poczatki) jak zjazdy i skoczki ;).Tam mozesz mnie znalesc.A dosc ?atwo bo jestem ubrany jak terminator :D ahhaa :D

Wysłane Aug 6, 2012, 4:57 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0098 sekund - 10 zapytań - 8.62 załadowane [wszystko]