Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Ustawki » Radom

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Radom - PILNE potrzebni nauczyciele!

oskarisek97

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to oskarisek97 Wyślij e-mail do oskarisek97 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  oskarisek97 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

no siema w sumie to cos tam umiem tzn. BH 180 na rampie bar spina jakies tam fakie no i skaka? i na tym sie konczy moj repertuar czy mog?by mi kto? pomóc w tym np. fakie z pivotem albo takie ?adne 180 bo moje s?abe jest PROSZ? POMÓ?CIE najcze?ciej je?dze na planty na skatepark albo na ustronie obok torów

*Wysłane May 22, 2011, 10:35 pm
LOPO

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to LOPO Wyślij e-mail do LOPO Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  LOPO {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ooo. w ko?cu kto? z rdm na forum :) Ja te? tam ?migam, daj gg to mo?na si? zgada?...
.........................
Do sprzedania SET FB ! PISA? !

http://allegro.pl/show_item.php?item=2818181283

Wysłane May 22, 2011, 10:38 pm
lukaszbmxy

Poziom użytkownika

Punkty: 1665.78

Send a personal messsage to lukaszbmxy Wyślij e-mail do lukaszbmxy Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do lukaszbmxy (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  lukaszbmxy {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

pisz w temacie o 180 w dziale triki
lukaszbmxy powiedział:
ten kusi to prze kole?, na takim rowerze wymiata... Nie s?dzisz "Mylisz-sie"?

Mylisz-sie powiedział:
Nie wiem nie znam go, ale wyglada na jakas cipe, ?ó?ty rower i newet 180 nie potrafi.

Wysłane May 22, 2011, 10:56 pm
oskarisek97

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to oskarisek97 Wyślij e-mail do oskarisek97 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  oskarisek97 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

moje gg 11625172

Wysłane May 22, 2011, 11:30 pm
Novie

Poziom użytkownika

Grupa: Zablokowany

Send a personal messsage to Novie Wyślij e-mail do Novie Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Novie {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Te? jestem z Radomia i tak samo ma?o umiem ;)
Slony95 powiedział:
Bobek144 powiedział:
no jest progress widac , ale PRZYTYJ CHLOPIE PRZYTYJ ta deska wi?ksza od ciebie :D

To ?e Ty jeste? pasztet to nie znaczy ?e inni te? musz?

Wysłane May 23, 2011, 1:08 am
LOPO

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to LOPO Wyślij e-mail do LOPO Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  LOPO {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

lukaszbmxy powiedział:
pisz w temacie o 180 w dziale triki

?ots de fak?

Napisa? co umie a nie ?e nie mo?e i help potrzebuje... :)

Wysłane May 23, 2011, 9:44 pm
oskarisek97

Poziom użytkownika

to jak jest kto? ch?tny na skatepark na planty w t? sobot? ok 13-14 ? jak tak to pisac na gg 11625172

Wysłane May 24, 2011, 6:40 pm
LOPO

Poziom użytkownika

Ja sobota sp to o 9 ju? robi? jak nie wcze?niej :)

Wysłane May 24, 2011, 7:43 pm
oskarisek97

Poziom użytkownika

ok a tak ok 12-13 ?

Wysłane May 24, 2011, 11:25 pm
FingerboardIsMyLife

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to FingerboardIsMyLife Wyślij e-mail do FingerboardIsMyLife Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do FingerboardIsMyLife (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  FingerboardIsMyLife {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Siema ja tez z radomia ale zjebal mi rower i kupuje bmx jakis uzywany do 300z???
Sprzedam 5 Gier na Ps2 Simsy,F1 2004,GranTurismo Harry Poter wiezienie Azkabanu,Fifa 2003

Kierownica Firmy Apollo na Sell pisac na PW

PW PW JAK KTOS CHCE KUPIC

Wysłane Jun 11, 2011, 10:14 pm
banyy hopp pawe? 123

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to banyy hopp pawe? 123 Wyślij e-mail do banyy hopp pawe? 123 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  banyy hopp pawe? 123 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ja tez rdm z m?odzianowa jak cos to ustawka moze bys na skejcie przy czarnej

Wysłane Sep 24, 2012, 4:21 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0106 sekund - 10 zapytań - 3.87 załadowane [wszystko]