Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum:: Extreme.org.pl » Deskorolka » Sprzedam » kupie wyczynowa hulajnoge

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę
kupie wyczynowa hulajnoge
fifa984

Poziom użytkownika

Grupa: Zablokowany
Punkty: 0

Send a personal messsage to fifa984 Wyślij e-mail do fifa984 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  fifa984 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Jak w temacie.kupie wyczynowa hulajnoge lepiej zeby była nowa ale jak bedzie używana lecz ładny stan to i tak moze kupie.

*Wysłane May 17, 2011, 3:20 pm Ostatnio edytowany: May 17, 2011, 3:21 pm przez fifa984
Tiger*

Poziom użytkownika

Grupa: Moderator
Punkty: 1706.05

Send a personal messsage to Tiger* Wyślij e-mail do Tiger* OdwiedĄ stronę www Tiger* Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Tiger* (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Tiger* {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

nie tu... napisałeś w sprzedam , a chcesz kupić ; o.
.........................
Mój set-up:
Blat - Miniramp 8,0
Grip - Girl
Trucki - Independent
Kółka - Darkstar 101a
Łożyska - Rush abec 3
Montażówki - Chocolate na imbus

Mój kanał na YouTube

Wysłane May 17, 2011, 3:22 pm Ostatnio edytowany: May 17, 2011, 3:57 pm przez Tiger*
lukaszbmxy

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 1665.78

Send a personal messsage to lukaszbmxy Wyślij e-mail do lukaszbmxy Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do lukaszbmxy (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  lukaszbmxy {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

szukaj bo ktoś tu chyba sprzedawal
lukaszbmxy powiedział:
ten kusi to prze koleś, na takim rowerze wymiata... Nie sądzisz "Mylisz-sie"?

Mylisz-sie powiedział:
Nie wiem nie znam go, ale wyglada na jakas cipe, żółty rower i newet 180 nie potrafi.

Wysłane May 17, 2011, 3:48 pm
Tiger*

Poziom użytkownika

Grupa: Moderator
Punkty: 1706.05

Send a personal messsage to Tiger* Wyślij e-mail do Tiger* OdwiedĄ stronę www Tiger* Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Tiger* (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Tiger* {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

@up http://forum.extreme.org.pl/index.php?a=topic&t=33032
to On sprzedawał xd :D
Mój set-up:
Blat - Miniramp 8,0
Grip - Girl
Trucki - Independent
Kółka - Darkstar 101a
Łożyska - Rush abec 3
Montażówki - Chocolate na imbus

Mój kanał na YouTube

Wysłane May 17, 2011, 4:16 pm
fifa984

Poziom użytkownika

Grupa: Zablokowany
Punkty: 0

Send a personal messsage to fifa984 Wyślij e-mail do fifa984 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  fifa984 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

sory niezauwazyłem gdzie to wstawiam

Wysłane May 17, 2011, 4:22 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0162 sekund - 10 zapytań - 0.07 załadowane [wszystko]