Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Rolki » Ustawki » Kraków i okolice

Stron: << wcześniejsza 1, 2 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Kraków i okolice

szadek22

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 0

Send a personal messsage to szadek22 Wyślij e-mail do szadek22 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do szadek22 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  szadek22 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

siema bendzie dzisiaj ktos w P.Jordana bo ja tam bende oko?o 16 jakby ktos chcia? pojezdzic to o 16 w Jordanie tylko odrazu mówie ze nie je?dze za dobrze bo dopiero zaczynam. B?dzie jeszcze zemn? mój kolega ktory jezdzi na desce:):) Jak by co to dzwonic 514876331
.........................
http://www.pokeplushies.com/images/plushies/pokemon/006.gif

Wysłane Aug 30, 2009, 3:42 pm
Assasek

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Assasek Wyślij e-mail do Assasek Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Assasek (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do Assasek Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Assasek {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mam 14 lat i jestem z krakowa (zielonek) je?dzi? agresywnie dopiero zaczynam ;]
.........................
Nie odpowiednia sygnatura// Serans

Wysłane Sep 19, 2009, 8:53 pm
kamilkx

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kamilkx Wyślij e-mail do kamilkx Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kamilkx {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

puki co jestem nowy w spolecznosci rolkarzy stad moje pytanie , gdzie moge was spotkac w krk ? w P.Jordana bywam ale z tego co widze nikogo tam na rolkach nie ma , sami deskorolkarze. Jakby ktos dal jakis namiar, w ktory dzien i gdzie jezdzicie to bd wdzieczny ;]

Wysłane Jul 9, 2010, 9:18 pm Ostatnio edytowany: Jul 9, 2010, 9:19 pm przez kamilkx
OlaPC

Poziom użytkownika

Punkty: 24.49

Send a personal messsage to OlaPC Wyślij e-mail do OlaPC Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do OlaPC (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  OlaPC {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja od wrze?nia te? mog? si? z kim? ustawi? w Krakowie. Wi?c jak co?, pisa? ;)

Wysłane Jul 21, 2010, 10:25 pm Ostatnio edytowany: Jul 21, 2010, 10:25 pm przez OlaPC

Stron: << wcześniejsza 1, 2 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0082 sekund - 10 zapytań - 7.58 załadowane [wszystko]