Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Deskorolka » Tricki » [Pomoc] Ollie

Stron: << wcześniejsza ... 389, 390, 391, 392, 393 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

[Pomoc] Ollie - Pomoc w sprawie ollie

Merc_Drugs

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 118.49

Send a personal messsage to Merc_Drugs Wyślij e-mail do Merc_Drugs OdwiedĄ stronę www Merc_Drugs Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Merc_Drugs (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Merc_Drugs {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

? xd
.........................
                            SET UP
Deck: street Hype 8.25
Tracki: Independent 139
Kó?ka: Hubba
?o?yska: Bones Reds
Monta?ówki: Thunder bolts
Buty: Janusze
http://www.stixrideshop.com/blog/wp-content/uploads/2012/05/SK8MAFIA.png
Jazd? zacz??em: 27 Czerwca 2011

Wysłane May 25, 2014, 8:40 pm
Smyashtur

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Smyashtur Wyślij e-mail do Smyashtur Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Smyashtur {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

W sensie, po ilu dniach jazdy? :D

Wysłane May 25, 2014, 8:47 pm
KnapiSB

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to KnapiSB Wyślij e-mail do KnapiSB Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  KnapiSB {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Help!!! Mam desk? od 3 tygodni i CA?Y czas mam problem z ollie.
Chodzi oto, ?e mam problem z upadni?ciem na desk?. Ju? robi? ollie na jakie? 25cm i upadam przedni? nog? a tylnia tak jakby mi si? odsuwa i upadam tylko przedni?. PROSZ? O SZYBK? ODPOWIED?!!! :sad:

Wysłane Jul 18, 2014, 4:08 pm
Tywin Lannister

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Tywin Lannister Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Tywin Lannister {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Gdy pnad tydzie? temu robi?am ollie (teraz te? bym robi?a, ale zostawi?am desk? z mokrymi ?o?yskami na par? dni i mi podziwia?y). Uderzy?am lew? nog? w ko?cówk? dechy i praw? ci?gn??am po gripie w stron? nose'a, lew? nog? mam teraz skoczy? czy w czasie "wjechania" praw? na nose'a.
Sorry jak jest trudnie do zrozumienia, ale trudno mi to wyt?umaczy?.
Im ni?ej na nogach tym wy?sze wybicie?

Wysłane Jul 23, 2014, 8:44 pm Ostatnio edytowany: Jul 27, 2014, 9:28 pm przez Tywin Lannister
tony havok

Poziom użytkownika

Punkty: 52.49

Send a personal messsage to tony havok Wyślij e-mail do tony havok Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  tony havok {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

KnapiSB: je?li przedni? upadasz przed nose'a, to znaczy, ?e za bardzo ci?gniesz (za szybko) w stron? nose'a i wylatuje ci poza kraw?d?. Musisz to z wyczuciem zrobi?-przeci?gn?? powoli, ale skutecznie-i obserwowa?-do concave'a najlepiej doci?ga?, nie dalej. Je?li spada Ci przednia noga na bok, to znaczy, ?e si? boisz (w pod?wiadomo?ci) i to kwestia czasu, zanim si? oswoisz-tutaj to tylko katowanie. ;)

Tywin Lannister: Masz najpierw skoczy? równocze?nie naciskaj?c na taila lew? nog? (widz?, ?e jeste? goofy, ja regular, wi?c wyt?umaczy? nie jest ?atwo :P ), ale nie przeci?gasz na raz, bo najpierw deska musi si? unie??. Dopiero po uderzeniu przeci?gasz do nose'a i poziomujesz dech? w powietrzu. Pó?niej dociskasz do ziemi. Nom, teoretycznie tak-im bardziej ugniesz nogi tym wy?sze wybicie, ale to nie tylko to wystarczy, bo musisz jeszcze do klatki je pó?niej podci?gn?? i odpowiednio si? zamachn?? r?koma, ?eby gwa?townie si? wybi?. Udanej nauki! Pozdro! ;)

Wysłane Aug 11, 2014, 6:41 pm
Tywin Lannister

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Tywin Lannister Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Tywin Lannister {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Dzi?ki. Bardzo dobrze wyt?umaczy?e?. Zaraz zaczn? si? dalej uczy?.

Wysłane Aug 11, 2014, 7:23 pm
szaman666

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to szaman666 Wyślij e-mail do szaman666 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  szaman666 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

OLLIE?

Wysłane Aug 22, 2014, 8:36 pm
Warzywko

Poziom użytkownika

Punkty: 33040.7

Send a personal messsage to Warzywko Wyślij e-mail do Warzywko Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Warzywko (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Warzywko {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

@UP Nie rozumiem ?

Wysłane Aug 22, 2014, 9:59 pm
Rav3style

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Rav3style Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Rav3style {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Warzywko powiedział:
@UP Nie rozumiem ?

Troll albo bot ;3
.........................
Set  up:
Deck:
Locals 7.5"
Grip: Minilogo
Trucki: Tensor 5.0" MID (i podkladki)
Kolka: Bones freestyle 98A
Lozyska: Mieszane
Montazowki: Almost (imbus)
Buty: Emerica

Wysłane Aug 22, 2014, 10:20 pm
matekk23

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to matekk23 Wyślij e-mail do matekk23 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  matekk23 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Witam, mam problem z ollie. Wybijam si? dobrze, ale gdy l?duj? to na przednich kó?kach a dopiero pó?niej na tylnich. i to za ka?dym razem. Co mam robi??

Wysłane Apr 11, 2015, 7:16 pm
Esuu

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Esuu Wyślij e-mail do Esuu Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Esuu {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

.

Wysłane Jun 29, 2015, 9:28 pm Ostatnio edytowany: Jul 1, 2015, 12:00 pm przez Esuu
kubaki18

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kubaki18 Wyślij e-mail do kubaki18 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kubaki18 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Witam. Mam pewien problem :/ Otó? ucz? si? wykonywa? Ollie. Niby wszystko idzie pi?knie i g?adko, a? do momentu, kiedy trzeba wyl?dowa?. W tym momencie lewa noga (je?d?e Goofy) nie l?duje na desce pomimo stara?, lecz zawsze ma kontakt z asfaltem, po którym je?d??. Zapewne powoduje to strach. Postanowi?em wi?c, ?e stan? w miejscu i potrenuj? podskoki na desce (ugi?te nogi itd.). Efekt nie by? zadowalaj?cy - lecia?em do ty?u :( Co robi???

Wysłane Aug 10, 2015, 12:39 am
Meister

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Meister Wyślij e-mail do Meister Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Meister {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Siemanko!

Uczę się robić to słynne Ollie, póki co w miejscu. Mam wrażenie, że niektóre elementy już mi wychodzą, ale z niektórymi wciąż jest problem - patrząc na filmiki wydaje mi się, że nie umiem dobrze ustabilizować deski w powietrzu. Nie wiem jak lepiej ją wyrównać w locie bo teraz mam wrażenie, że albo za wysoko wystrzeliwuje deskę z taila, albo za szybko ruszam nogą i ląduje przednimi trackami znacznie za szybko. Mam też wrażenie, że ląduję za wąsko nogami i przeszkadza mi to w utrzymaniu równowagi po skoku.

Czy myślicie, że to już dobry moment żeby starać się robić to w ruchu? Dajcie proszę znać co i jak poprawić :)

Link do filmików tutaj:
https://photos.app.goo.gl/mlsCKsCnDtb5Sq4u1

Wysłane May 24, 2018, 11:50 am

Stron: << wcześniejsza ... 389, 390, 391, 392, 393 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.209 sekund - 10 zapytań - 12.93 załadowane [wszystko]