Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Rolki » Miejscówki » Siedlce, Mi?dzyrzec Podlaski

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Siedlce, Mi?dzyrzec Podlaski

kibic231

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to kibic231 Wyślij e-mail do kibic231 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kibic231 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Je?li jest kto? z okolic Siedlec, Mi?dzyrzeca Podlaskiego, Zbuczyna niech si? odezwie :) Ch?tnie umówi? si? na wspóln? jazd? w Zbuczynie, lub w Mi?dzyrzecu ;] Oczywi?cie mówi? po zimie :D

*Wysłane Dec 30, 2010, 12:19 am
hernest

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to hernest Wyślij e-mail do hernest Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  hernest {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja jestem baaaardzo pocz?tkuj?cy ale w Zbuczynie ch?tnie poje?d?e. Je?d?? z dwoma kolegami ale jeste?my jeszcze baaardzo mocnym amatorami :P Pisz na gg 10818280 to pojezdzimy ale ja dopiero zaczelem jezdzic wiec ograniczam sie do manuala i grinda :P

Wysłane Jan 19, 2011, 11:03 pm
kibic231

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kibic231 Wyślij e-mail do kibic231 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kibic231 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

To we? odezwij si? bo pisa?em i nic :P

Wysłane Jan 21, 2011, 6:14 pm
hernest

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to hernest Wyślij e-mail do hernest Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  hernest {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

10818260

sorry zle ci napisalem napisz na ten nr teraz jest git

Wysłane Jan 21, 2011, 9:11 pm
igg.style

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to igg.style Wyślij e-mail do igg.style Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do igg.style (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  igg.style {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Zapraszam do nas do Siedlec na skateplaze. :D

Wysłane Jun 10, 2011, 10:04 am
ruda1107

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to ruda1107 Wyślij e-mail do ruda1107 OdwiedĄ stronę www ruda1107 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  ruda1107 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

swietne miesjca do jazdy ;)
.........................
http://www.piwosz.waw.pl/

Wysłane Jun 6, 2016, 11:14 am

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0081 sekund - 10 zapytań - 3.50 załadowane [wszystko]