Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Deskorolka » Ogólnie » Grubi Skate

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Grubi Skate

Sayer

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 0

Send a personal messsage to Sayer Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Sayer (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Sayer {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

E... wporzo ;) Olka zar?bista, ale szczerze, przyznam ?e wygl?dasz jak ci egipcjanie :D A gruby? Phi! Nie widzia?e? piotrka ;d on ma taki ka?dun...(Taaa... je?dzi na rowerze ale nie chudnie :O) W sumie to ja wa?? jakie? 45 kg wi?c nie my?l? ?e na 5 klas? podst jestem za gruby czy co... zara si? zmierz? i podam wymiary.
.........................
Co si? patrzysz? Na dó?!

Wysłane Sep 3, 2010, 7:24 pm
Bobek144

Poziom użytkownika

Punkty: 1

Send a personal messsage to Bobek144 Wyślij e-mail do Bobek144 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Bobek144 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Na tym zdj nie wygl?dam jakbym byl gruby , ale wstawie np inne i ocenicie :P

Bo ja panowie jestem taki ,?e raczej gruby ale wysportowany :d ja nie rozumiem tego ze moi koledzy ci?gle w domach siedz? i s? chudzi jak szkieletony.

Ja moje pierwsze ollie zrobilem po 25 minutach jazdy (oczywiscie w miejscu) i bylo niskie potem ciskalem ciagle ollie i jakos wyszlo:P ale teraz w jezdzie daje :P
A prosilbym o rade do popshoveita i kicka ,bo przy shove-icie niemoge wyladowac albo jak ju? wyl?duje to na tailu/nosie

A tu macie zwykl? fote :P

Załączony plik: SDC11750.JPG (75 ściągnięte, 227 KB)

*Wysłane Sep 3, 2010, 8:00 pm
Mati_skate

Poziom użytkownika

Punkty: 45

Send a personal messsage to Mati_skate Wyślij e-mail do Mati_skate Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Mati_skate {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

hehe tutaj wygl?dasz jeszcze szczuplej ni? na tamtym xD

Wysłane Sep 3, 2010, 8:20 pm
VoL

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to VoL Wyślij e-mail do VoL Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  VoL {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

i like grubas
http://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_46860_413645.gif
MEGA KLIK ^^

Wysłane Sep 3, 2010, 8:39 pm
Bobek144

Poziom użytkownika

Punkty: 1

Send a personal messsage to Bobek144 Wyślij e-mail do Bobek144 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Bobek144 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

VoL powiedział:
i like grubas

Jak patrze w inne tematy to ci?gle offtopujesz,nabijasz posty i s? one na tyle bezsensowne , ?e to jest poprostu masakra

Wysłane Sep 3, 2010, 8:42 pm
VoL

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to VoL Wyślij e-mail do VoL Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  VoL {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mo?liwe je?li zrani?em to przepraszam ale popatrz na mój profil 1.98 postów na dzie? a zobacz czasami na innych to maja 11-12 na dzie?
http://pic.20dollars2surf.com/ban_pl_46860_413645.gif
MEGA KLIK ^^

Wysłane Sep 3, 2010, 8:45 pm
Death

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Death Wyślij e-mail do Death Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Death (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Death {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ja tam do nich nie mam s? spoko ! :d a w trudno?ci to nie wiem pewnie NIE! ale na deskorolce Schudniesz .
http://miasteczka.tk/695/death  WBIJAJ!

Wysłane Sep 18, 2010, 4:02 pm
kubasko

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kubasko Wyślij e-mail do kubasko Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kubasko {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja jestem grubaskiem i je?d?? na desce. Wa?? 73 kg przy wzro?cie ok. 165, szerokie bary, troche mi??ni, gruube ko?ci z??czone t?uszczykiem. W niczym mi to nie przeszkadza.
RoberTecH powiedział:
odeswal sie i nie pszeklianj zadroscicei mi a wogole as bede budowa lbasen do deskorolki to bedzie faine

RoberTech powiedział:
Filipku skate?e ic se lepiej kop deskórulke z jakiekos intetojsa ty kuwa zal nie musze mamo kupe mi sie chce

RoberTech powiedział:
ty ciopa a morze raczej cipa co takego umiesz na desce best trik bo moj to 900

Wysłane Sep 18, 2010, 7:55 pm
Motyka

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Motyka Wyślij e-mail do Motyka Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Motyka (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Motyka {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Moim Zdaniem Ka?dy si? nadaje na deskorolke , przecie? to Sport dla Ka?dego dla jakby Relaks .
http://poketech.net/poke/138395.png
KLIKA?!!!!!!

Wysłane Sep 18, 2010, 8:40 pm Ostatnio edytowany: Sep 18, 2010, 8:41 pm przez Motyka
Czkasia

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Czkasia Wyślij e-mail do Czkasia Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Czkasia {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Tez kiedys bylam przy sobie, takze nie mam nic do ludzi, ktorzy maja nadwage :D Natomiast uwazam, ze zawsze warto zrzucic zbedne kilogramy. Ja sporo o tym czytalam na https://altruismonline.com/pl/jak-poznac-czy-jestes-w-ketozie/ i postawilam na diete ketogenna. Sprawdzalam, czy moj organizm jest juz w stanie ketozy, wiec wiedzialam jak idzie mi spalanie tluszczu :)

Wysłane Oct 22, 2018, 10:51 pm

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0446 sekund - 10 zapytań - 14.55 załadowane [wszystko]