Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Rolki » Game of I.N.L.I.N.E » Game of I.N.L.I.N.E

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Game of I.N.L.I.N.E

trs

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to trs Wyślij e-mail do trs Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  trs {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

zapodzia?em gdzie? moj?;/ karte motorowerow? moge wys?ac?

Wysłane Apr 6, 2008, 11:53 pm
AdamsRoll

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to AdamsRoll Wyślij e-mail do AdamsRoll Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  AdamsRoll {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

juz dawno po losowaniach ziomek

Wysłane Apr 7, 2008, 9:22 am
n00bie?

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to n00bie? Wyślij e-mail do n00bie? OdwiedĄ stronę www n00bie? Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do n00bie? (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do n00bie? Wyślij wiadomość do n00bie? za pomocą Yahoo! Messenger Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  n00bie? {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

AdamsRoll powiedział:
juz dawno po losowaniach ziomek

Wcale nie dawno, bo 3 dni dopiero min??y :P
.........................
Czy wróci?em? Sam nie wiem.

Wysłane Apr 7, 2008, 2:17 pm
Qbasiek

Poziom użytkownika

Grupa: Moderator
Punkty: 1362.4

Send a personal messsage to Qbasiek Wyślij e-mail do Qbasiek OdwiedĄ stronę www Qbasiek Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Qbasiek (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Qbasiek {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Dzi? jest ostatni dzie? na wrzucenie tricku którego chcemy zada? inaczej dostaniemy minus.Wrzuci? tylko Billy!.

Wysłane Apr 9, 2008, 11:53 am
Jan3k

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Jan3k Wyślij e-mail do Jan3k Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Jan3k {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

paranoja z tymi zawodami nikt oprucz billiego nie zada? ;/ :o :o

ja nie mam na co odpowiedziec ;/
.........................
Keep Roll

Wysłane Apr 9, 2008, 5:31 pm
AdamsRoll

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to AdamsRoll Wyślij e-mail do AdamsRoll Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  AdamsRoll {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

przeciez jeszcze do jutra rana jest czas?

Wysłane Apr 9, 2008, 9:15 pm
chacim

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to chacim Wyślij e-mail do chacim Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  chacim {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Witam chcia?bym zagra? z kim? na rolkach rekreacyjnych.Mój poziom na rolkach jest ?redni wi?c chcia?bym si? sprawdzi? z kim? innym bo w mojej okolicy nie ma nikogo kto jezdzi na rolkach i robi triki.
Czekam na odpowiedzi; )

Wysłane Apr 24, 2012, 12:19 pm

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0078 sekund - 10 zapytań - 2.61 załadowane [wszystko]