Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Snowboard » Filmy i demka » Mini filmik extreme.org.pl

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Mini filmik extreme.org.pl

jasi555

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 14.57

Send a personal messsage to jasi555 Wyślij e-mail do jasi555 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do jasi555 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  jasi555 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Co s?dzicie ?eby z rozpocz?ciem zimy nagra? jaki? filmik promuj?cy forum?
Tak jak w dziale deskorolka, ka?dy mo?e przes?a? jakie? przejazdy, tricki i jedna osoba to zmontuje.
Co o tym s?dzicie?
Nie hejtujcie mnie za to ?e jest ?rodek lata, planowa? mo?na zawsze.

To kto jest gotów w zim? przys?a? swoje przejazdy?
Materia?y maj? nie by? nagrywane c####ow? kamer? z telefonu.
Kto zapewnia ?e b?dzie w stanie wys?a? materia?y w dobrej jako?ci? (wpisywa? si?)

Ekipa:
Jasi555
Devil
ba-pa
Kaj00 (narty)
m4jster
DivX
jonyk
Chillstream
Wrona

Wysłane Aug 13, 2010, 10:08 pm Ostatnio edytowany: Nov 2, 2010, 6:40 pm przez jasi555
Devil

Poziom użytkownika

Punkty: 96.46

Send a personal messsage to Devil Wyślij e-mail do Devil OdwiedĄ stronę www Devil Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Devil (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Devil {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Zajebisty pomys?.
Tyle powiem. : D
.........................
                  Eat. Sleep. Ride. Repeat.

Wysłane Aug 13, 2010, 10:41 pm
gangsta.bean

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to gangsta.bean Wyślij wiadomość AIM do gangsta.bean Wyślij wiadomość do gangsta.bean za pomocą Yahoo! Messenger Zobacz profil MSN gangsta.bean Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  gangsta.bean {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

eee tylko ?eby to robi? kto? kto obs?uguje co? wi?cej ni? Windows Movie Maker... atak po za tym to mam takie samo zdanie co DEVIL.
2,080 wszystkich, 6.66 ?rednio na dzie?.

Wysłane Aug 13, 2010, 11:04 pm
jasi555

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to jasi555 Wyślij e-mail do jasi555 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do jasi555 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  jasi555 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

No oczywi?cie, trzeba znale?? kogo? kto ogarnia monta?, ja si? tym nie zajmuje bo nawet windows movie marker nie ogarniam. Dopiero si? przygotowuje do wg??bienia si? w sztuk? jak? jest monta?.

Wysłane Aug 13, 2010, 11:06 pm
Devil

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Devil Wyślij e-mail do Devil OdwiedĄ stronę www Devil Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Devil (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Devil {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja muvimejkera ogarniam, ale to wszystko.
Jednak ja bym si? martwi? o wi?ksze problemy. Musi by? co najmniej 5 osób dobrze je?d??cych, które zrobi? co? wi?cej ni? ollie. Musi by? to ?adna jako?? i musi to mie? sk?ad. Najlepiej ?eby?my si? ustawili kiedy? gdzie? zim?, nagrali pe?no fajnych tricków, ale oprócz tego du?o humoru.

Wysłane Aug 14, 2010, 12:06 am
jasi555

Poziom użytkownika

No dok?adnie, ja nied?ugo kupuje se kamer? wi?c o jako?? moich tricków nie musicie si? martwi?. od zimy zaczynam nie?le katowa?. Na razie umiem tylko ollie i 180 ollie, ale my?l?, ?e graby na luzie te? bym by? w stanie po ogarnia?.
Z ustawieniem si? s?abo bo da gór mam daleko a starzy te? stwarzaj? problem, chyba ?e mowa o jakim? obozie to inna kwestia.

Ps: Chyba ?e mowa o rusi pod Olsztynem :D

Wysłane Aug 14, 2010, 12:15 am Ostatnio edytowany: Aug 14, 2010, 12:15 am przez jasi555
Devil

Poziom użytkownika

Szczerze mówi?c najwi?cej tricków b?de mia? za rok we wakacje, bo by? mo?e jad? do Les Deux Alpes, gdzie s? fajne snowparki. Ale w tym roku te? b?de ostro katowa? tyle, ?e martwi? si? o jako??.

Wysłane Aug 14, 2010, 12:17 am
Kaj00

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Kaj00 Wyślij e-mail do Kaj00 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Kaj00 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

w les2alpes by?em teraz w wakacje, bo tam ca?y rok mozna smiga?. Co prawda na freeski ale wyjebana miejscowa. Park jest ?wietny.
KJ, The BoardBreaker....

World industries- 1miesi?c
Element- 2 miechy(rekord)
Baker- miesi?c
Nervous- 15 minut max (rekord w drug? ma?ke :D)
Almost-2 tygodnie
Miniramp- Miesi?c (Potem wpad? do rzeki)
Cartel- 2 miechy.
Miniramp-1 miech
Miniramp- 3 tyg
...miniramp- tydzien (uznali gwarancje :))
Plan B- 1,5 miecha ostrego kata?ska
Miniramp- miesi?c i z 3 tyg.
Almost dbl impact-1,5 tyg? J!bac almosty, poszedl przy popie na flacie.
Darkstar-2tyg
Superior- 3tyg
Hate- ok. 5 miesi?cy (nie z?ama? si?,polecam!)
Aktualnie ?ami?: Hate'a :D
http://forum.extreme.org.pl/index.php?a=topic&t=26703&min=0&num=15  - Moje demka

http://forum.extreme.org.pl/index.php?a=topic&t=41067#p14
- najnowsze

Wysłane Aug 15, 2010, 1:14 am
Devil

Poziom użytkownika

By?e? i jak?
Ja si? z ekip? za rok wybieram! Opowiedz co?kolwiek, albo najlepiej napisz arta, bo ja za rok si? ostro szykuje i chcia?bym wiedzie? co i jak. A z kim jecha?e?? Z Roninami?

Wysłane Aug 15, 2010, 1:31 pm
DivX

Poziom użytkownika

Punkty: 4.58

Send a personal messsage to DivX Wyślij e-mail do DivX Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  DivX {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Dobry pomys?
Bike Check

Wysłane Aug 16, 2010, 3:12 pm
jasi555

Poziom użytkownika

do usuni?cia

Wysłane Aug 16, 2010, 4:05 pm Ostatnio edytowany: Aug 28, 2010, 2:42 pm przez jasi555
Devil

Poziom użytkownika

Ja cyfrowym aparatem z funkcj? nagrywania najwy?ej. A, mo?e Iphonem 4 (jak wszystko pójdzie dobrze) z funkcj? nagrywania HD, obczajcie w dziale filmiki. Doda?em filmik nagrywany tym sprz?tem.

Wysłane Aug 16, 2010, 7:55 pm
jasi555

Poziom użytkownika

Aparat nagrywa z d?wi?kiem? (bo ja mam taki c####owy który bez) je?eli tak, i ma niez?? jako?? to czemu nie. Mój kolega nagrywa tylko aparatem.

Wysłane Aug 16, 2010, 9:59 pm
Devil

Poziom użytkownika

Tak, nagrywa z d?wi?kiem, ale i tak pewnie b?dzie s?ycha? wiatr, dlatego si? muze doda.

Wysłane Aug 16, 2010, 10:25 pm Ostatnio edytowany: Aug 16, 2010, 10:25 pm przez Devil
Baju$

Poziom użytkownika

Punkty: 1

Send a personal messsage to Baju$ Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Baju$ (obecnie opcja nie działa !) {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

No fajny i ciekawy pomys?,ale do posklejania tego musi by? kto? bardzo kreatywny i dobrze znaj?cy j?zyki.Wtedy by?y by napewno jakie? fajne efekty.
bmx 4ever;]

Wysłane Aug 16, 2010, 10:56 pm

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0136 sekund - 10 zapytań - 3.27 załadowane [wszystko]