Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum:: Extreme.org.pl » BMX » Sprzęt » Zębatka a grindy

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę
Zębatka a grindy
szkieuko

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to szkieuko Wyślij e-mail do szkieuko Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  szkieuko {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Witam,

W sumie to jestem poczatkujacy, nigdy sie jakos specjalnie nie przykladalem do jazdy ale teraz pomyslalem ze fajnie by bylo :P Umiem bunny hopa, ze schodków poskacze, manuala troche... Ostatnio pomyslalem ze moznaby pogrindowac. Z tym ze jezeli mialbym wogole grindowac to prawa strona (pewnie jest to zwiazane z tym ze jak jezdze na desce to tez mam prawa noge z tylu itd.) ale zebatka tez jest z prawej wiec jak wskocze na murek to ją rozwale. I tu jest moje pytanie, czy rower tez jest prawo/lewo stronny? czy musze przekladac zebatki na lewo czy jak? Sory za tak glupie pytanie, jak ja bym sie znal i uslyszal cos tak glupiego to sam bym sie z tego smial no ale kazdy kiedys zaczyna ;P

Z gory dzieki

pozdrawiam

Szkieuko

Wysłane Mar 13, 2008, 10:10 pm
OLI_93

Poziom użytkownika

Punkty: 138.64

Send a personal messsage to OLI_93 Wyślij e-mail do OLI_93 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do OLI_93 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  OLI_93 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Da sie ale zawsze zakłada sie z prawej. Ja w gtixie ( jak mi sie nudziło ) kiedys przełozyłem na lewą strone i normalnie smigałem

Wysłane Mar 13, 2008, 10:14 pm
* ryso *

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to * ryso * Wyślij e-mail do * ryso * Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do * ryso * (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  * ryso * {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Zębatka raczej nie przeszkadza w grindowaniu.
.........................
Jeżeli widzisz ten napis to znaczy, że nie jesteś ślepy.

Wysłane Mar 14, 2008, 1:58 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0093 sekund - 10 zapytań - 0.00 załadowane [wszystko]