Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Ustawki » Katowice

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Katowice

Serans

Poziom użytkownika

Grupa: Administrator
Punkty: 5069.61

Send a personal messsage to Serans Wyślij e-mail do Serans OdwiedĄ stronę www Serans Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Serans (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Serans {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ustawki w Katowicach
.........................
http://extreme.org.pl
http://cdsk.pl

Wysłane Mar 12, 2008, 8:55 pm
Rafcio>DC

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to Rafcio>DC Wyślij e-mail do Rafcio>DC Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Rafcio>DC {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Macie co? w katowicach albo chorzowie, ja jestem ch?tny

Wysłane Aug 5, 2008, 12:14 pm
emil-io

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to emil-io Wyślij e-mail do emil-io OdwiedĄ stronę www emil-io Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do emil-io (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do emil-io Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  emil-io {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

mo?e co? na sezon??
Jak nie wklejisz tego na swojego sledzika jeste? za policj? JP JP 100%!! Haha

Wysłane Mar 12, 2009, 6:46 pm
damiansc14

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to damiansc14 Wyślij e-mail do damiansc14 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do damiansc14 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do damiansc14 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  damiansc14 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ja mog? w wakacie bo wtedy b?d? w Polsce :))

Wysłane Apr 4, 2009, 1:03 am
emil-io

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to emil-io Wyślij e-mail do emil-io OdwiedĄ stronę www emil-io Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do emil-io (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do emil-io Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  emil-io {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Na wakacje ale co kiedy gdzie jak??
i o ktorej
Jak oczywiscie sa jakies plany

Dobrze sie sk?ada bo bede mial nowego bika

Jak nie wklejisz tego na swojego sledzika jeste? za policj? JP JP 100%!! Haha

Wysłane Apr 7, 2009, 10:50 pm Ostatnio edytowany: Apr 7, 2009, 10:50 pm przez emil-io
damiansc14

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to damiansc14 Wyślij e-mail do damiansc14 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do damiansc14 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do damiansc14 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  damiansc14 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

nie wiem kiedy ;)

mo?e daj mi twoje gg i si? zgadamy ;)

Wysłane Apr 19, 2009, 10:58 pm
DivX

Poziom użytkownika

Punkty: 4.58

Send a personal messsage to DivX Wyślij e-mail do DivX Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  DivX {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja tez mog?
Bike Check

Wysłane Aug 17, 2010, 1:45 pm
Pogos

Poziom użytkownika

Punkty: 100

Send a personal messsage to Pogos Wyślij e-mail do Pogos Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Pogos {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

co prawda juz koniec wakacji ale na pocz?tku chyba nie bedzie tak ciezko... . Piszcie na PW zalezy mi. Jestem z Tysi?clecia, Park Chorzowski... Duzo tam miejs?ówek
http://www.imagebanana.com/img/nigsbiyz/15xl6hy.jpg
HIPHOP!

http://img.userbars.pl/171/34141.jpg

Wysłane Aug 29, 2010, 11:30 pm Ostatnio edytowany: Aug 29, 2010, 11:32 pm przez Pogos
PatrySk8

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to PatrySk8 Wyślij e-mail do PatrySk8 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  PatrySk8 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

W parku Chrozowskim "Fala" jest fajny Skate park dla deski i bmx :) ja Jestem ch?tna

Wysłane Feb 13, 2011, 10:37 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.008 sekund - 10 zapytań - 4.01 załadowane [wszystko]