Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Ustawki » Szczecin

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Szczecin

Serans

Poziom użytkownika

Grupa: Administrator
Punkty: 5069.61

Send a personal messsage to Serans Wyślij e-mail do Serans OdwiedĄ stronę www Serans Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Serans (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Serans {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ustawki w Szczecinie
.........................
http://extreme.org.pl
http://cdsk.pl

Wysłane Mar 12, 2008, 8:55 pm
StreeT BMX

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to StreeT BMX Wyślij e-mail do StreeT BMX Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  StreeT BMX {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja jestem ze Stargardu pod Szczecinem chyba wie ten kto mieszka w Szczecinie
Jakie? 32 km od Szczecina :p :cyclops: :rolleyes:
.........................
http://img.userbars.pl/85/16891.gif

BMX        4          EVER

Wysłane Jun 10, 2008, 4:19 pm Ostatnio edytowany: Jun 11, 2008, 5:28 pm przez StreeT BMX
Nancy

Poziom użytkownika

Punkty: 9.3

Send a personal messsage to Nancy Wyślij e-mail do Nancy Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Nancy (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do Nancy Wyślij wiadomość do Nancy za pomocą Yahoo! Messenger Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Nancy {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Szczecin miasto portów i marzycieli ,
miasto rozbójników i drobnych z?odziei.
tyle powiem :P

Wysłane Jul 30, 2008, 10:26 pm Ostatnio edytowany: Jul 30, 2008, 10:26 pm przez Nancy
PijePiwo

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to PijePiwo Wyślij e-mail do PijePiwo Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  PijePiwo {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

To tak. Od kilku dni mam bmxa iii... Nie mam z kim je?dzi? a samemu mi si? troch? nudzi :/. Czy kto? ma ochot? ze mn? po?wiczy?, pouczy? mnie :P. Mam 16 lat jakby co...

Wysłane Aug 28, 2009, 11:45 pm
NieDoSolony

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to NieDoSolony Wyślij e-mail do NieDoSolony Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  NieDoSolony {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Odnawiam temat ;] Jestem ze Szczecina w?a?nie zakupi?em se bmx-a. I teraz szukam ludzi do jazdy mam 16 lat i dopiero ucz? si? bh ale nawet mi wychodzi

Wysłane Jul 12, 2011, 1:27 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0075 sekund - 10 zapytań - 3.55 załadowane [wszystko]