Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Ustawki » Pozna?

Stron: << wcześniejsza ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Pozna?

kacab

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 0

Send a personal messsage to kacab Wyślij e-mail do kacab Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do kacab (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kacab {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

to o której busa ?apiesz? i sk?d to razem wbijemy si??
.........................
http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif

Wysłane May 12, 2009, 5:53 pm
adifreestyle

Poziom użytkownika

Punkty: 358.91

Send a personal messsage to adifreestyle Wyślij e-mail do adifreestyle OdwiedĄ stronę www adifreestyle Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  adifreestyle {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Spotkamy si? na ?ródce na dworcu autobusowym!
pisz na gg : 10430545

Wysłane May 14, 2009, 8:57 pm
Firstskate

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Firstskate Wyślij e-mail do Firstskate Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Firstskate {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

To w poznaniu tyle ludzi je?dzi?
podobno na parkingu w plazie na najwy?szym pi?trze du?o osób trenuje jazd?.

Wysłane Jul 27, 2009, 10:06 pm Ostatnio edytowany: Jul 27, 2009, 10:07 pm przez Firstskate
adifreestyle

Poziom użytkownika

Punkty: 358.91

Send a personal messsage to adifreestyle Wyślij e-mail do adifreestyle OdwiedĄ stronę www adifreestyle Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  adifreestyle {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ma?o i tylko zim?, lub w deszczowe dni.

Wysłane Jul 27, 2009, 11:12 pm
poadse

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to poadse Wyślij e-mail do poadse Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do poadse (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  poadse {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Jo?... ;) Kto moze jechac na jakis streecik? w tym tygodniu ca?ym ;) Fajnie by by?o jakby kto? chcia? bo mi jest zdziebko nudno samemu :tongue:

Wysłane Aug 10, 2009, 12:05 am
bartek8002

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to bartek8002 Wyślij e-mail do bartek8002 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  bartek8002 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

WItam Tej mam Sprawe Te? jestem z Poznania i wiem ?e som tu tematy z tymi trikami jak zrobi? itd ale jak by ktos mug? i mia? ch?ci po uczy? mnie z 2 godzinki czy co? bym by? wdzi?czny Pzdro podaje gg 18275470

Wysłane Jan 23, 2010, 4:36 pm
kacab

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kacab Wyślij e-mail do kacab Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do kacab (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kacab {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ustawka w WEEKEND ??
kto by si? pisa??
http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif

Wysłane Apr 26, 2010, 6:09 pm
minifmxrider199

Poziom użytkownika

Punkty: 16.67

Send a personal messsage to minifmxrider199 Wyślij e-mail do minifmxrider199 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do minifmxrider199 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  minifmxrider199 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Je?dzi?by kto? jutro na wyspie w poznaniu?ok.10 rano
[BmxManiek] powiedzia?:
Maniek]AP.
Nie rozumiem co maja posty do skilla.

Vojtor ?sk powiedzia?:
To ?e masz ttyle postów a nie umiesz 1-8-,-

Wysłane Jun 30, 2010, 6:32 pm
TermitovskY

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to TermitovskY Wyślij e-mail do TermitovskY Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do TermitovskY (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  TermitovskY {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Siema nazywam si? Igor i w ?rod? kupi?em sobie mojego pierwszego bmx'a. Jestem z Poznania ( Pi?tkowo) i mam takie pytanie czy móg? by mnie kto? podszkoli?? Jak robi? podstawowe triki BH,Manual,X-up itp. Ale ostrzegam nie umiem nic oprócz je?d?enia i hamowania na bmx :D

Wysłane Jul 8, 2010, 10:02 pm
TermitovskY

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to TermitovskY Wyślij e-mail do TermitovskY Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do TermitovskY (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  TermitovskY {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

To jak jest ktos z Poznania zeby podszkolic ?ó?todzioba? ;D

Wysłane Jul 11, 2010, 7:58 pm
Jachu-zielony

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Jachu-zielony Wyślij e-mail do Jachu-zielony Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Jachu-zielony {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Witam wszystkich, jestem ?wie?o zarejestrowany
Dopiero co zacz??em, ucze sie na po?yczonym Haro f2 z 2005r. Mieszkam w Kiekrzu (w granicach Poznania) ale codziennie jestem w mie?cie (Je?yce, Centrum) - doje?d?am do 7lo. Chcia?bym od czasu do czasu poje?dzi? z jak?? grup? (zazwyczaj du?o je?dzi przy placu wolno?ci) Na razie jedyne co w miare ogarniam to bunny i bronco, ucze sie manuala i barspina.

Pozdrawiam, Jachu

Wysłane Sep 25, 2010, 7:14 pm
Murzynpoznanski

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Murzynpoznanski Wyślij e-mail do Murzynpoznanski Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Murzynpoznanski (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Murzynpoznanski {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Je?dzi kto? jeszcze w poznaniu?
Jestem typowym pozna?skim riderem lubi?cym street jak zarówno park. Nurtuje ci? jakie? pytanie zwi?zane z bmx? Napisz na PW. Napewno ci pomog?.

Wysłane Jul 11, 2011, 3:39 pm
Jonasz

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Jonasz Wyślij e-mail do Jonasz Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Jonasz (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Jonasz {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Tak ja dopiero zaczynam od wczoraj

Wysłane Mar 18, 2012, 11:14 pm

Stron: << wcześniejsza ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0095 sekund - 10 zapytań - 6.07 załadowane [wszystko]