Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Ustawki » Wroc?aw

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Wroc?aw

KruQ

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to KruQ Wyślij e-mail do KruQ Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  KruQ {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

no a ja nie jestem z wro , tylko do szko?y tam jezdze na weekendy a chcia?bym po?miga? z kim? bo tak jest ra?niej i lepiej sie katuje....

Tawyn d?ugo jezdzisz??
jak co? to sie odezwe do ciebie...

Wysłane Mar 29, 2010, 2:39 pm Ostatnio edytowany: Mar 29, 2010, 2:41 pm przez KruQ
Tawyn

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Tawyn Wyślij e-mail do Tawyn Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Tawyn (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Tawyn {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

No tak licz?c dni to z tydzie? wyjdzie..
katowa?em 4h ostatnio 18 i juz wychodzi ; >
tylko ciezko z fakie

Wysłane Mar 29, 2010, 7:18 pm Ostatnio edytowany: Mar 29, 2010, 7:19 pm przez Tawyn
KruQ

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to KruQ Wyślij e-mail do KruQ Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  KruQ {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

y hehe ja to samo 180 prawie sko?czone gdyby nie fakie ale trzeba katowa? xD
to ja jezdze z 5 dni xD

ile masz lat/?

Wysłane Mar 29, 2010, 7:33 pm
Tawyn

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Tawyn Wyślij e-mail do Tawyn Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Tawyn (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Tawyn {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

16 ; P

Wysłane Mar 29, 2010, 8:53 pm
KruQ

Poziom użytkownika

^^ niewa?ny wiek wa?ne ?e je?dzisz x D

Wysłane Mar 29, 2010, 10:45 pm
wojtek950

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to wojtek950 Wyślij e-mail do wojtek950 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do wojtek950 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  wojtek950 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Jutro i w niedziele bede w zajezdni we Wroclawiu, bedzie ktos stad ?

Wysłane Feb 4, 2011, 9:29 pm
Ifrit

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Ifrit Wyślij e-mail do Ifrit OdwiedĄ stronę www Ifrit Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Ifrit {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Krowa pewnie b?dzie ale ty to chyba ju? wiesz ;)

Wysłane Feb 4, 2011, 9:48 pm
wojtek950

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to wojtek950 Wyślij e-mail do wojtek950 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do wojtek950 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  wojtek950 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

wiem,wiem ;p

Wysłane Feb 4, 2011, 9:50 pm
minifmxrider199

Poziom użytkownika

Punkty: 16.67

Send a personal messsage to minifmxrider199 Wyślij e-mail do minifmxrider199 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do minifmxrider199 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  minifmxrider199 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

B?dzie kto? jutro we wro na zajezdni?
.........................
[BmxManiek] powiedzia?:
Maniek]AP.
Nie rozumiem co maja posty do skilla.

Vojtor ?sk powiedzia?:
To ?e masz ttyle postów a nie umiesz 1-8-,-

Wysłane Feb 11, 2011, 5:26 pm
Tawyn

Poziom użytkownika

Ja bede na 10 rano

Wysłane Feb 11, 2011, 8:10 pm
minifmxrider199

Poziom użytkownika

Punkty: 16.67

Send a personal messsage to minifmxrider199 Wyślij e-mail do minifmxrider199 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do minifmxrider199 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  minifmxrider199 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja b?d? pó?niej ko?o 12-12.30
napisz na gg:10707118
[BmxManiek] powiedzia?:
Maniek]AP.
Nie rozumiem co maja posty do skilla.

Vojtor ?sk powiedzia?:
To ?e masz ttyle postów a nie umiesz 1-8-,-

Wysłane Feb 11, 2011, 9:24 pm
Panczi

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Panczi Wyślij e-mail do Panczi Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Panczi {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Siemka ja szukam jakiego? ridera który zaczyna jak ja (katuje BH ;) ) mieszkam w okolicach sky towera :D

Wysłane Apr 13, 2011, 11:43 pm
blkmarket

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to blkmarket Wyślij e-mail do blkmarket Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  blkmarket {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ooo wybieram sie w ten weekend do wro :) moze kogos fajnego spotkam... bedzie fajna ekipka z katowic :P
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1938820&t=o GIFSoup

Wysłane Apr 19, 2011, 12:02 pm
GrP

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to GrP Wyślij e-mail do GrP Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  GrP {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

dzizus, macie takie zajebiste miasto, najwi?kszy skatepark w Polsce, tyle miejscówek i nie macie gdzie jezdzic?! Jedzcie sobie na zajezdni?, spotkacie tam kolarzy, ustawicie si? na jazde i tyle! Co ja bym da? aby mieszka? we Wro....

The life we used to dream, talked back then,
Back when I used to pull my BMX up along to your swing...

Wysłane Jul 12, 2011, 8:41 pm
Postal Gamer

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Postal Gamer {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

To prawda. Wroc?aw super miejscówka...
Te? chcia?bym tam mieszka?. : D

Wysłane Jul 15, 2011, 9:34 pm Ostatnio edytowany: Jul 15, 2011, 11:22 pm przez The Panek

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0176 sekund - 10 zapytań - 7.95 załadowane [wszystko]