Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Ustawki » Wroc?aw

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Wroc?aw

Serans

Poziom użytkownika

Grupa: Administrator
Punkty: 5069.61

Send a personal messsage to Serans Wyślij e-mail do Serans OdwiedĄ stronę www Serans Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Serans (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Serans {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ustawki w Wroc?awiu
.........................
http://extreme.org.pl
http://cdsk.pl

Wysłane Mar 12, 2008, 8:53 pm
20"LoVe

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to 20"LoVe Wyślij e-mail do 20"LoVe Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  20"LoVe {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Elo.Jetem ze ?widnicy i jestem poczatkujacy
:) Jest ktos z Wrocka ?eby si? umówi? ?eby pojezdzic?

*Wysłane Apr 17, 2008, 12:41 pm Ostatnio edytowany: Apr 17, 2008, 12:41 pm przez 20"LoVe
Hannibal King

Poziom użytkownika

Grupa: Zablokowany

Send a personal messsage to Hannibal King Wyślij e-mail do Hannibal King Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Hannibal King {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

siem no ja tez jestem pocz?tkuj?cy z wsi ko?o wrocka, moge sie umówic.........

Wysłane May 2, 2008, 11:01 pm Ostatnio edytowany: May 2, 2008, 11:05 pm przez pitv
Dejv

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Dejv Wyślij e-mail do Dejv Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Dejv (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Dejv {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ja poczatkujacy z Walbrzycha, ale we Wro raczej nie bywam. jak ktos z okolic to mozna by sie czasem ustawic B)
Pozdro!

Wysłane Jul 6, 2008, 11:09 am
VNM

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to VNM Wyślij e-mail do VNM Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  VNM {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

20"LoVe  tesz jestem z sca sk?d jeste? dok?adnie jak co? to moze poje?dzimy se po dziurze w parku

Wysłane Aug 1, 2008, 2:41 pm
Bam15

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Bam15 Wyślij e-mail do Bam15 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Bam15 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do Bam15 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Bam15 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

A skad jestes Hannibal king?? ;P
http://images.starpulse.com/Photos/Previews/Bam-Margera-p08.jpg

*Wysłane Aug 5, 2008, 10:51 pm Ostatnio edytowany: Aug 5, 2008, 10:52 pm przez Bam15
Mati9858

Poziom użytkownika

Punkty: 7.53

Send a personal messsage to Mati9858 Wyślij e-mail do Mati9858 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Mati9858 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do Mati9858 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Mati9858 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Dejv powiedział:
ja poczatkujacy z Walbrzycha, ale we Wro raczej nie bywam. jak ktos z okolic to mozna by sie czasem ustawic  B)
Mo?e wyjda na glupka ale nic! my?la?em ?e tu deskorolka xD :cyclops:
http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/1289919.gif
Rzu? na tac? Rydzykowi!

Wysłane Jan 3, 2009, 2:48 pm Ostatnio edytowany: Jan 3, 2009, 3:12 pm przez Mati9858
adifreestyle

Poziom użytkownika

Punkty: 358.91

Send a personal messsage to adifreestyle Wyślij e-mail do adifreestyle OdwiedĄ stronę www adifreestyle Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  adifreestyle {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

jeste?cie z WRO i nie macie gdzie je?dzi?? pojed?cie se na zajezdnie...

Wysłane Jan 4, 2009, 2:39 pm
BmXisMyLifexD

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to BmXisMyLifexD Wyślij e-mail do BmXisMyLifexD OdwiedĄ stronę www BmXisMyLifexD Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do BmXisMyLifexD (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  BmXisMyLifexD {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Szukam kogo? na ustawk? we Wro /
Na wakacje zamierzam jecha? , za du?o nie umiem , ale zamierzam si? nauczy?.

Wysłane Jan 12, 2009, 11:15 am
wojtek950

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to wojtek950 Wyślij e-mail do wojtek950 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do wojtek950 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  wojtek950 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

zeby we WRO nie miec gdzie jezdzic to juz jest dziwne xD ja na ferie jade na zajezdnie :P

Wysłane Jan 12, 2009, 5:04 pm
BmXisMyLifexD

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to BmXisMyLifexD Wyślij e-mail do BmXisMyLifexD OdwiedĄ stronę www BmXisMyLifexD Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do BmXisMyLifexD (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  BmXisMyLifexD {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Tylko , ?e ja jestem z Zielonej Góry , wi?c wiesz ^^
Ja na ferie chyba te? sobie pojad? do WRO i na wakacje , równie? jad? na zajezdnie.

Wysłane Jan 13, 2009, 7:38 pm
pawe?BMX

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to pawe?BMX Wyślij e-mail do pawe?BMX Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  pawe?BMX {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

moge sie z kims umówi? we wrocku chce pozna? fajne miejscówki bo mam tylko jednego kolege na bmxie

Wysłane May 18, 2009, 4:39 pm
pawe?BMX

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to pawe?BMX Wyślij e-mail do pawe?BMX Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  pawe?BMX {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

jak co? to 3667255 gg pisa?

Wysłane May 18, 2009, 4:40 pm
KruQ

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to KruQ Wyślij e-mail do KruQ Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  KruQ {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

szukam ch?tnych do jazdy po wro...

Wysłane Mar 28, 2010, 9:31 pm
Tawyn

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Tawyn Wyślij e-mail do Tawyn Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Tawyn (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Tawyn {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

O matko ludzie..
Ja jestem z wro.. a wy sie pytacie gdzie je?dzi??! :surprised:
Po pierwsze.. prawie co sobote jestem na zajezdni..
a po drugie mase miejscówek w mie?cie.. np. (gaj,pkp,dolmet) no jest mega miejscówek.

Jak cos gg : 5862862

*Wysłane Mar 29, 2010, 2:28 pm

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0105 sekund - 10 zapytań - 5.89 załadowane [wszystko]