Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Ustawki » Kraków

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Kraków

wojtek950

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to wojtek950 Wyślij e-mail do wojtek950 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do wojtek950 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  wojtek950 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

W sobote 2010-10-09 bede na Widoku miedzy godzinami 9 a 13. Jakby ktos chcial to przyjezdzac : )

Wysłane Oct 7, 2010, 9:58 pm
krowa

Poziom użytkownika

Punkty: 172.63

Send a personal messsage to krowa Wyślij e-mail do krowa Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  krowa {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Spoko mo?e wpadne.
.........................
"Jestem riderem, nie pozerem" Mr.Kusi
"Riderzy hardocre'u katuj? do oporu" Krowa:D

Bike Check- http://forum.extreme.org.pl/index.php?a=topic&t=19670#p2

?pieszmy si? kocha? cz??ci easterna, tak szybko odchodz?...

Cytat:
[Bmx powiedział:
Maniek]AP.
Nie rozumiem co maja posty do skilla.

Vojtor ?sk powiedział:
To ?e masz ttyle postów a nie umiesz 1-8-,-

Wysłane Oct 7, 2010, 10:40 pm
wojtek950

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to wojtek950 Wyślij e-mail do wojtek950 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do wojtek950 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  wojtek950 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Nadal akutalne ze jutro bede na skateparku na osiedlu Widok od godziny okolo 9 30. Przyjezdzac ; p

Wysłane Oct 8, 2010, 10:22 pm
krowa

Poziom użytkownika

Punkty: 172.63

Send a personal messsage to krowa Wyślij e-mail do krowa Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  krowa {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Niebedzie mnie bo mam fizyke do 12;/
"Jestem riderem, nie pozerem" Mr.Kusi
"Riderzy hardocre'u katuj? do oporu" Krowa:D

Bike Check- http://forum.extreme.org.pl/index.php?a=topic&t=19670#p2

?pieszmy si? kocha? cz??ci easterna, tak szybko odchodz?...

Cytat:
[Bmx powiedział:
Maniek]AP.
Nie rozumiem co maja posty do skilla.

Vojtor ?sk powiedział:
To ?e masz ttyle postów a nie umiesz 1-8-,-

Wysłane Oct 8, 2010, 11:22 pm
lemiech

Poziom użytkownika

Punkty: 38.35

Send a personal messsage to lemiech Wyślij e-mail do lemiech Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do lemiech (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  lemiech {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

wojtek950 powiedział:
W sobote 2010-10-09 bede na Widoku miedzy godzinami 9 a 13. Jakby ktos chcial to przyjezdzac : )

Krowa, jak si? spr??ysz to poje?dzicie godzink? ;d

Wysłane Oct 9, 2010, 10:14 am
Unreal97

Poziom użytkownika

Punkty: 42.31

Send a personal messsage to Unreal97 Wyślij e-mail do Unreal97 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Unreal97 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Unreal97 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mieszka kto? w okolicach Sidziny, Skawiny, Ruczaju i te okolice ? Jak co? to zapraszam do Sidziny tylko na konkretn? godzine jak mi dostarcz? diggera to bedzie 18 marzec. Wi?c jak poskr?cam i poje?d?? to zapraszam :) Tylko nie do R.I.D.E.R.'a Tylko do jazdy, gadania, faz .. Mo?e si? czego? naucze ... A i uprzedzam ?e w Sidzinie si? dziej? ostre rzeczy xDD
Hoffman powiedzia? : "Rany si? goj?, umiej?tno?ci pozostaj?"

http://r9.fodey.com/2146/3b828417e7df4a76a3a6f29a58aafdef.0.gif

Wysłane Mar 6, 2011, 2:05 pm
Arturr

Poziom użytkownika

Grupa: Moderator
Punkty: 248.38

Send a personal messsage to Arturr Wyślij e-mail do Arturr Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Arturr {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Unreal97 powiedział:
Mieszka kto? w okolicach Sidziny, Skawiny, Ruczaju i te okolice ? Jak co? to zapraszam do Sidziny tylko na konkretn? godzine jak mi dostarcz? diggera to bedzie 18 marzec. Wi?c jak poskr?cam i poje?d?? to zapraszam :) Tylko nie do R.I.D.E.R.'a Tylko do jazdy, gadania, faz .. Mo?e si? czego? naucze ... A i uprzedzam ?e w Sidzinie si? dziej? ostre rzeczy xDD

Ja ko?o Skawiny mieszkam ;d
BmxRNS <---SUBSKRYBUJ !

Wysłane Mar 6, 2011, 3:23 pm
Daz

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Daz Wyślij e-mail do Daz Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Daz {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

?miga kto? z was w skate na Mistrzejowicach?
Dazqer123  <---- Subskrybuj

Dazqer123  <---- Follow

Dazqer123  <---- Like

Wysłane Jul 15, 2012, 12:30 pm

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0093 sekund - 10 zapytań - 3.87 załadowane [wszystko]