Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Ustawki » ?ód?

Stron: << wcześniejsza 1, 2 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

?ód?

Serans

Poziom użytkownika

Grupa: Administrator
Punkty: 5069.61

Send a personal messsage to Serans Wyślij e-mail do Serans OdwiedĄ stronę www Serans Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Serans (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Serans {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ustawki w ?odzi
.........................
http://extreme.org.pl
http://cdsk.pl

Wysłane Mar 12, 2008, 8:53 pm
bmxstyle

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 8

Send a personal messsage to bmxstyle Wyślij e-mail do bmxstyle Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  bmxstyle {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

mozna gdzies pojezdzic tylko co i jak :D ?????

co nikt niepisze? mozna sie spotkac !!! lodz,pabianice! :D

Wysłane Mar 15, 2008, 7:17 pm Ostatnio edytowany: Mar 25, 2008, 9:35 am przez bmxstyle
Cobra142

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Cobra142 Wyślij e-mail do Cobra142 OdwiedĄ stronę www Cobra142 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Cobra142 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ja pisa?em z? w ?odzi ko?o centrum matki polki ok ale za jakie? 2 tygodnie bo w przysz?ym tygodniu mam operacje :D
Jeremi

Wysłane Jun 27, 2008, 2:09 pm
Enduro15

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Enduro15 Wyślij e-mail do Enduro15 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Enduro15 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

oj widze ze musze pogadac z kumplami ze sie zarejestrowali takto powiekszymy grono lodzian kto myka na olechowie znanym niektorym jako ocw!!

Wysłane Sep 21, 2008, 5:17 pm
bmxstyle

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to bmxstyle Wyślij e-mail do bmxstyle Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  bmxstyle {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

a ?miga ktos na ?wirce ? mo?na si? ustawic ja jestem z Pabianic

Wysłane Sep 21, 2008, 9:02 pm
roxy_skate

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to roxy_skate Wyślij e-mail do roxy_skate Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do roxy_skate (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  roxy_skate {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

A jezdzicie gdzie w sk8 krytych ?
jesli tak to podajcie mi adresy ..prosz.. XD
"Przegra?am zanim zacze?am grac w zycie"

Wysłane Sep 27, 2008, 11:30 pm
bmxstyle

Poziom użytkownika

sk8 park Ko?o VERY :)!!!!

Wysłane Sep 27, 2008, 11:51 pm
vegasi

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to vegasi Wyślij e-mail do vegasi Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  vegasi {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

a ?migacie w dirt parku na pi?sudzkiego w paniatowskim parku ,tam s? spoko hopy
http://img.userbars.pl/55/10869.jpg

Wysłane Nov 23, 2008, 11:38 pm Ostatnio edytowany: Nov 23, 2008, 11:38 pm przez vegasi
ferdekkielbasa

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to ferdekkielbasa Wyślij e-mail do ferdekkielbasa Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  ferdekkielbasa {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ja jestem cz?sto w sk8 parku obok very ul.siewna 15 oraz w sk8 parku na teofilowie przy basenie wodny raj i na hopach przy ulicy traktorowej niedalego stacji benzynowej shel
http://filipnight.mybrute.com
http://www.erepublik.com/en/referrer/filipnight
Zaproszenia na Lockerz pisa? na PW

Wysłane Dec 27, 2008, 12:06 am Ostatnio edytowany: Apr 17, 2009, 10:15 pm przez ferdekkielbasa
bmxstyle

Poziom użytkownika

ferdek musimy sie kiedys ustawic ja jestem z Pabianic mo?e jako? w padne na Vere

Wysłane Jan 2, 2009, 12:25 pm
ferdekkielbasa

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to ferdekkielbasa Wyślij e-mail do ferdekkielbasa Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  ferdekkielbasa {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

fajnie by bylo jak bys wpadl
http://filipnight.mybrute.com
http://www.erepublik.com/en/referrer/filipnight
Zaproszenia na Lockerz pisa? na PW

Wysłane Jan 5, 2009, 4:39 pm
bmxstyle

Poziom użytkownika

dzi? mo?e bede na verze :)

Wysłane Jan 10, 2009, 9:12 am
Juras1910

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Juras1910 Wyślij e-mail do Juras1910 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Juras1910 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Te? jestem z ?odzi,ale jezdze od tygodnia i cienki jestem ;(

Wysłane Apr 30, 2009, 11:01 pm
BreaQ

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to BreaQ Wyślij e-mail do BreaQ Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  BreaQ {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Co jest? nikt z ?odzi nie je?dzi? Ja nied?ugo powinienem mie? rower ( zale?y od sklep jak szybko za?atwi? wszystkie sprawy i mi go wy?l?) I ch?tnie poje?dzi? bym z kim? kto troch? ogarnia ?eby mnie czego? nauczy? lub po prostu poje?dzi? razem gdzie? a nie samotnie...

Wysłane Apr 13, 2010, 8:22 pm
lisek_Pro^

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to lisek_Pro^ Wyślij e-mail do lisek_Pro^ Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  lisek_Pro^ {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ehh widze ze trzeba cos zrobic.
Musimy sie umowic kiedys w Lodzi np przy MANU zeby byla dobra zajawka tak z samego rana do nocy. Jak ktos jest zainteresowany prosze pisac w tym temacie ;p

Wysłane Jul 21, 2010, 7:56 pm

Stron: << wcześniejsza 1, 2 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0176 sekund - 10 zapytań - 5.53 załadowane [wszystko]