Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Ustawki » Warszawa

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Warszawa

wisla98

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 0

Send a personal messsage to wisla98 Wyślij e-mail do wisla98 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do wisla98 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do wisla98 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  wisla98 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

.........................
Cytat:
jak naje?d?am na ma?e dziurki to kierownica si? trz?sie i r?ce bol? dlatego my?la?em o bmx z teleskopami

lukaszbmxy powiedział:
Napisz co za rower bo mnie jajca sw?dz? jak patrz?.

miki2k10 powiedział:
jak robilem footjama to noga mi utknela i gleba na bok

Wysłane Jan 30, 2011, 9:18 pm Ostatnio edytowany: Jan 30, 2011, 9:20 pm przez wisla98
wisla98

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to wisla98 Wyślij e-mail do wisla98 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do wisla98 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do wisla98 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  wisla98 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja te? Warszawa Ursus. Ale w ursusie najlepsz? miejscówk? jest park obok ko?cio?a :(
Cytat:
jak naje?d?am na ma?e dziurki to kierownica si? trz?sie i r?ce bol? dlatego my?la?em o bmx z teleskopami

lukaszbmxy powiedział:

miki2k10 powiedział:

Wysłane Jan 30, 2011, 9:19 pm
wisla98

Poziom użytkownika

Cytat:

lukaszbmxy powiedział:

miki2k10 powiedział:

Wysłane Jan 30, 2011, 9:20 pm Ostatnio edytowany: Jun 19, 2011, 10:42 pm przez wisla98
pekaone

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to pekaone Wyślij e-mail do pekaone Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do pekaone (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  pekaone {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

KTO JEST Z WAWY?
BO MOZNA BY SIE ZGADAC KIEDYS;)

Wysłane Jul 28, 2011, 1:22 am
Cookie Monsta

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Cookie Monsta Wyślij e-mail do Cookie Monsta Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Cookie Monsta {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Warszawa Ursynów
pisa? :-0

Wysłane May 23, 2013, 6:55 pm Ostatnio edytowany: Sep 27, 2013, 11:52 pm przez Cookie Monsta

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3, 4 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0082 sekund - 10 zapytań - 7.35 załadowane [wszystko]