Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Ustawki » Warszawa

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Warszawa

feel112

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to feel112 Wyślij e-mail do feel112 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do feel112 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  feel112 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mo?e jest ktos z mielca?
.........................
Kocham BMX ten kto nie no to jest debilem!

BMX 4efer

Wysłane Jun 14, 2010, 9:36 pm
resiak12

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to resiak12 Wyślij e-mail do resiak12 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  resiak12 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Szukam kogo? pocz?tkujacego na bmx. Mieszkam w Raszynie ale moge pojecha? do wawy.Ta osoba mo?e si? nawet uczy? bh które ja troche umiem :d Poprostu w grupie ra?niej mo?na pogada? itp.Mam 12 lat lecz nie jestem ?adnym dzieckiem Neo ani szpanerem. Tego samego oczekuje od tej osoby.Najlepiej niehc napisze na pw :P
Mój bike check
DEpCioo powiedział:
jak chcia?em zrobi? ollie to normalnie a? mi si? sra? zachcia?o

kusi//Za du?a sygnatura.//
resiak12//aha//

Wysłane Jun 18, 2010, 11:54 pm
CiulinBmx

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to CiulinBmx Wyślij e-mail do CiulinBmx Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do CiulinBmx (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  CiulinBmx {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ka?dy kto z Warszawy i okolice pisa? na gg:2245170 resiak te? napisz !!

Wysłane Jun 19, 2010, 8:53 pm
potok

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to potok Wyślij e-mail do potok Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  potok {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

kto ze mn? po?miga w wo?ominie pisa? GG 486989

Wysłane Jul 9, 2010, 6:57 pm
Ka$zAnoVA

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Ka$zAnoVA Wyślij e-mail do Ka$zAnoVA Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Ka$zAnoVA {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ja te? z wo?omina
kto inny po?miga w wo?ominie pisa? na pw
set
blat: jart basic 8.0
trucki: venture corel duffel
ko?a: ambassadors
?o?a: rush abec3
monty: hubba kolorowe
http://img.userbars.pl/106/21091.gif
http://img.userbars.pl/4/665.gif
http://img.userbars.pl/107/21242.png
http://img.userbars.pl/121/24096.jpg

Wysłane Aug 21, 2010, 6:07 pm
Zalewa_

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Zalewa_ Wyślij e-mail do Zalewa_ Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Zalewa_ {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Gangsterzy po?migaj?... was kulami :)

Wysłane Aug 23, 2010, 12:02 pm
mist

Poziom użytkownika

Grupa: Zablokowany

Send a personal messsage to mist Wyślij e-mail do mist Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  mist {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

JA JESTEM Z SULEJOWKA A DOKLADNIEJ NIE ODPODAL WAWY OSTATNIA STACJA SKM HAHA . u mnie jest lipa chyba pojde ze skatemi z calego miasta po petycje o skate park.

Wysłane Sep 18, 2010, 8:45 pm
Kysio

Poziom użytkownika

Punkty: 87.47

Send a personal messsage to Kysio Wyślij e-mail do Kysio OdwiedĄ stronę www Kysio Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Kysio (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Kysio {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Cobra jest z sulejowa o ile sie nie myl? ;)
http://www.huckmagazine.com/wordpress/wp-content/uploads/daniel_espinoza_cliche_banner.jpg

Wysłane Sep 18, 2010, 10:13 pm
Pyja

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Pyja Wyślij e-mail do Pyja Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Pyja {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Tarnów, D?browa Tarnowska :D Wbija ktos?
stasiu powiedział:
Z nie zadu?ym przebiegiem, rocznik najlepiej 1992, nie bita mo?e by? lekko stukni?ta, bez przerabianych zderzaków, lakier dobrze gdyby by? czarny (nie koniecznie metalik), jak najmniej szpachli na masce, system nag?o?nienia nie wnerwiaj?cy jakimi? piskami, tapicerka- jasna skóra najlepiej blado bia?a (byle nie br?zowa przypalona), reflektory dobrze gdyby by?y z czarn? ramk?
Jak znajd? sobie taki model dam zna? :D

Wysłane Sep 18, 2010, 11:11 pm
mist

Poziom użytkownika

Grupa: Zablokowany

Send a personal messsage to mist Wyślij e-mail do mist Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  mist {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ja z SULEJOWKA

Wysłane Sep 20, 2010, 8:03 pm
wiktor o?arów

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to wiktor o?arów Wyślij e-mail do wiktor o?arów Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  wiktor o?arów {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

czy jest z ursusa ?????????

Wysłane Jan 8, 2011, 9:59 pm
Maciek_xDD

Poziom użytkownika

Punkty: 47.05

Send a personal messsage to Maciek_xDD Wyślij e-mail do Maciek_xDD OdwiedĄ stronę www Maciek_xDD Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Maciek_xDD (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Maciek_xDD {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja z Wyszkowa, to nie daleko, ale jak ju? to gdzie? w wakacje.
BikeCheck!
Facebook
YouTube
Vimeo

Wysłane Jan 8, 2011, 10:05 pm
marcino95NOD

Poziom użytkownika

Punkty: 76.75

Send a personal messsage to marcino95NOD Wyślij e-mail do marcino95NOD OdwiedĄ stronę www marcino95NOD Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do marcino95NOD (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do marcino95NOD Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  marcino95NOD {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

piastów.
http://img.userbars.pl/59/11795.gif

http://img.userbars.pl/150/29812.jpg

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Pisz? poprawnie po polsku
.

Wysłane Jan 9, 2011, 1:03 am
Maciek_xDD

Poziom użytkownika

Punkty: 47.05

Send a personal messsage to Maciek_xDD Wyślij e-mail do Maciek_xDD OdwiedĄ stronę www Maciek_xDD Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Maciek_xDD (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Maciek_xDD {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja mam tak? propozycj?, ?eby w wakacje, albo w jakie? wolne zrobi? ustawk? w Wyszkowie, bo mamy nowy skatepark ;]

(Oczywi?cie chodzi mi o tych najbli?ej mieszkaj?cych.)
BikeCheck!
Facebook
YouTube
Vimeo

Wysłane Jan 9, 2011, 11:24 am
Lipa

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Lipa Wyślij e-mail do Lipa Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Lipa {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Do Wyszkowa daleko ;P ,mo?e ci z okolic Ursusa by wpadli na wiosne poje?dzi?? U nas widzialem paru bmx riderów na Wojciechowskiego w tym parku pod scen?.
Devil powiedział:
Fajnie by by?o, gdyby jad? trolli.

Lookey powiedział:
Ja raz jecha?em na BMXie. I zszed?em z niego. Bola? mnie but.

Wysłane Jan 14, 2011, 9:55 pm

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3, 4 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0172 sekund - 10 zapytań - 5.18 załadowane [wszystko]