Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Rolki » Ogólnie » Nowe artyku?y

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Nowe artyku?y

szychu27

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to szychu27 Wyślij e-mail do szychu27 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  szychu27 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Kiedy patrz? na stron? i patrz? na artyku?y z trickami, dochodz? do wniosku, ?e nie ma opisu ?adnego tricku na vercie, a s?dz?, ?e powinno si? jakie? da?. Poprosz? moderatorów i administratorów o rozwa?enie mojej propozycji (tzn. chodzi o rolki, w BMX-ach i desce [cho? te w desce s? jednak uniwersalne] s? opisane niektóre vertowe tricki)

Wysłane Jun 13, 2010, 12:25 am
maliniak

Poziom użytkownika

Grupa: Zablokowany

Send a personal messsage to maliniak Wyślij e-mail do maliniak Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  maliniak {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

To napisz takiego arta, z pewno?ci? modzi go zaakceptuj?. Cho? w Polsce nie ma zbyt wielu miejscówek do vertu..

Wysłane Jun 13, 2010, 12:32 am
szychu27

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to szychu27 Wyślij e-mail do szychu27 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  szychu27 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Ja akurat mam w okolicy halfpipe'a i to ca?kiem niez?ego i na szcz??cie ma?o u?ywanego (jedynie siadaj? tam jakie? bachory z okolicy, ale nikt nie je?dzi), wi?c u mnie jest git.
No dobrze, spróbuj? napisa? takiego arta, ale na pewno b?d? musia? pogrzeba? w necie.
No i jest problem, ?e ja znam ma?o takich tricków. Nie znam nazw i rodzajów grabów oraz takich tam obrotów... No có?, poszukam. Mam nadziej?, ?e bardziej do?wiadczeni rolkarze mi pomog?.

Wysłane Jun 13, 2010, 1:15 am

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0208 sekund - 10 zapytań - 8.32 załadowane [wszystko]