Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum:: Extreme.org.pl » Rolki » Ogólnie » Gry Rolkowe

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę
Gry Rolkowe
mrugal

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Send a personal messsage to mrugal Wyślij e-mail do mrugal Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  mrugal {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

czy sa gry o rolka na psp??

Wysłane Feb 6, 2010, 10:45 am
Mafieusz

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Mafieusz Wyślij e-mail do Mafieusz Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Mafieusz (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Mafieusz {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

mrugal powiedział:
Naucz się pisać ;/ .. rolka hah xD .. A tak na serio to pewno jakieś są ;d
.........................
Finger Sk8 or Die ?
mrugal powiedział:
Mistrzu rolka ;>

Wysłane Feb 6, 2010, 10:46 am
Fataler

Poziom użytkownika

Punkty: 59.22

Send a personal messsage to Fataler Wyślij e-mail do Fataler Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Fataler (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Fataler {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

ja wiem że jest tylko Agressive Inline na PS2

Wysłane Feb 6, 2010, 11:05 am
Bullseye

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Bullseye Wyślij e-mail do Bullseye Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Bullseye (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Bullseye {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

To skorą są na PSP, to może znacie jakieś godne polecenia na PC?

Wysłane Feb 9, 2010, 12:46 am
Żółwik21

Poziom użytkownika

Grupa: Redaktor
Punkty: 26

Send a personal messsage to Żółwik21 Wyślij e-mail do Żółwik21 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Żółwik21 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Żółwik21 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Bullseye powiedział:
To skorą są na PSP, to może znacie jakieś godne polecenia na PC?

Nie ma gier o rolkach na PC
DUŻY BIAŁY NAPIS

Wysłane Feb 9, 2010, 1:05 am
nade025

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to nade025 Wyślij e-mail do nade025 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  nade025 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Po co ci gry o rolkach jak możesz wyjść na świeże powietrze i pojeździć schudniesz poruszasz się ;DD
Opinia prostaków mnie jebie a plotkarom mówię STOP!!

Wysłane Mar 29, 2010, 9:02 pm
Delo

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Delo Wyślij e-mail do Delo Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Delo {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

nom, też mam PSP i coś by się przydało tzn gra o rolkach :smile: Ale jak na razie nie widziałem :sad:

Wysłane Apr 9, 2010, 11:07 am

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.015 sekund - 10 zapytań - 0.13 załadowane [wszystko]