Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Deskorolka » Ogólnie » Nadwaga

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Nadwaga - Ci, co maj? w?tpliwo?ci, wbija? tu.

airrider

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 1

Send a personal messsage to airrider Wyślij e-mail do airrider OdwiedĄ stronę www airrider Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  airrider {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Mates powiedział:

super, ja mam 190 i wa?e ~72kg xD

Anorektyk xD
Art dobry , tylko ?e nie w odpowiednim dziale , grrrrr .
.........................
Serans powiedział:
Niestety musz? wszystkich zmartwi?. Jak zapewne pami?tacie mieli?my przez pewien czas problemy z forum. Co chwile pojawia?y si? b??dy i nie dzia?a?o przez d?u?szy czas. W zwi?zku z tym musieli?my si? przenie?? na mocniejszy (dro?szy) serwer. Jest na tyle drogi, ?e nie jestem w stanie op?aci? go. Na szcz??cie pojawi? inwestor który chce kupi? ca?y portal. Prawdopodobnie zmieni si? tematyka ca?ego serwisu. Inwestor uzna?, ?e wi?cej ludzi b?dzie odwiedza? portal je?li b?dzie on przeznaczony dla Emo ludzi. Zmiany powinny nast?pi? w najbli?szym czasie. Mam nadzieje, ?e ta zmiana wam nie b?dzie przeszkadza?.

Wysłane Jan 3, 2010, 5:21 pm
lotos71

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to lotos71 Wyślij e-mail do lotos71 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do lotos71 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  lotos71 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Daddy: ja mam 180 cm i waze 62 kg i to jest w sam raz.

U mnie jest taki, i wygl?da pulchnie :D Na zdj?ciach wygl?dasz na chudego, chyba wszystko idzie Ci w mi??nie :P

edit: @up. Fakt, jestem g?upi, czasami mi si? zdarza, ale trudno tu nie zwariowa? z niektórymi (na forum i w moim mie?cie). Moje niedopatrzenie, przepraszam.

Wysłane Jan 5, 2010, 10:51 pm Ostatnio edytowany: Jan 5, 2010, 10:53 pm przez lotos71
Daddy

Poziom użytkownika

Punkty: 191.14

Send a personal messsage to Daddy Wyślij e-mail do Daddy Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Daddy {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Cytat:
U mnie jest taki, i wygl?da pulchnie :D Na zdj?ciach wygl?dasz na chudego, chyba wszystko idzie Ci w mi??nie :P

No, bardzo du?o ?wicz?. Smigam na gimnastyke wyczynow?, manewry wojskowe, w domu hantle brzuszki pompki itp
Na forum jestem rzadko i na desce te? ju? nie je?d?? ale ch?tnie pomog? komu? w problemie natury deskorolkowej. Piszcie na gg - 9081020 nawet gdy jestem niedost?pny. Jak znajde czas do odpowiem

Wysłane Jan 5, 2010, 11:00 pm
kubabar

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to kubabar Wyślij e-mail do kubabar Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  kubabar {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Moim zdaniem taka porównywarka cateromarket będzie pomocna do zrzucenia trochę wagi :) Zresztą sprawdźcie sami :D
Nie jeste? kropl? w oceanie. Jeste? ca?ym oceanem zawartym w kropli

Wysłane Nov 30, 2018, 4:25 pm

Stron: << wcześniejsza 1, 2, 3 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0168 sekund - 10 zapytań - 9.16 załadowane [wszystko]