Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » BMX » Tricki » BH ?wiczenia

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

BH ?wiczenia

Fataler

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 59.22

Send a personal messsage to Fataler Wyślij e-mail do Fataler Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Fataler (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Fataler {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Elko podaliby?cie mi jakie? ?wiczenia r?k na bunny hopa? Bo mój rowerek niestety wa?y z 14-15kg a ja jako? go zbyt na BH niemoge wyrwa? (m?ot wychodzi) wi?c jakie? ?wiczenia na r?ce by si? przyda?y(pozatym zawsze strasznie mnie bol? po je?dzie bo wyrywam rower ostro). Jakby co? mam: dr??ek,1 hantel. Wi?c zapodajcie jakie? ?wiczenia i dobrze by by?o jakby?cie dali je te? w liczbie tzn. Po ile razy i ile razy dziennie. Z góry dzi?ki :D Pozdro!!!

Wysłane Dec 3, 2009, 5:19 pm Ostatnio edytowany: Dec 3, 2009, 5:20 pm przez Fataler
minifmxrider199

Poziom użytkownika

Punkty: 16.67

Send a personal messsage to minifmxrider199 Wyślij e-mail do minifmxrider199 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do minifmxrider199 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  minifmxrider199 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Pisz w tym temacie: http://forum.extreme.org.pl/index.php?a=topic&t=6042 tam napewno wszyscy Ci doradz?.
.........................
[BmxManiek] powiedzia?:
Maniek]AP.
Nie rozumiem co maja posty do skilla.

Vojtor ?sk powiedzia?:
To ?e masz ttyle postów a nie umiesz 1-8-,-

Wysłane Dec 3, 2009, 5:22 pm
Fataler

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Fataler Wyślij e-mail do Fataler Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Fataler (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Fataler {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

No dobra jak ju? za?o?y?em temat to chcia?bym aby kto? mi tu odpowiedzia? bo tak t?ok jest ostry, a poza tym tu nie chodzi o problemy z BH tylko ?wiczenia na r?ce ;p

Wysłane Dec 3, 2009, 5:26 pm
BezetBoss

Poziom użytkownika

Grupa: Zablokowany

Send a personal messsage to BezetBoss Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  BezetBoss {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Si?ownia i pompki...z reszta wyrobisz sie od podnoszenia bmx'a ;] I pisz w temacie o bunny hop'ie !

Wysłane Dec 3, 2009, 5:27 pm
Fataler

Poziom użytkownika

No dobra dzi?ki no co prawda si?owni nie mam ale b?de se pompki robi?,podci?ga? si? i troche hantli :P A o BH napisze ale narazie nie b?de katowa? bo jestem chory. Ale mo?e jutro-pojutrze ju? si? wbije na rowerek :D

Wysłane Dec 3, 2009, 5:30 pm
lubieglebe

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to lubieglebe Wyślij e-mail do lubieglebe Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  lubieglebe {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Suple chc? zacz?? bra? i si? zastanawiam od czego zacz??? Ogólnie to cel prosty: troch? przypakowa?

Wysłane Aug 31, 2016, 4:11 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0078 sekund - 10 zapytań - 3.58 załadowane [wszystko]