Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Hydepark » Piaskownica » Reklamy

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

Reklamy

KornisaQ

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 0

Send a personal messsage to KornisaQ Wyślij e-mail do KornisaQ Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  KornisaQ {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Witam! wi?c nieraz jak sie wchodzi na spryciarze.pl lub filmweb.pl w??cza sie reklama i zawsze u góry, jest przejd? na (nazwa strony) gdy wto wciskam to i tak pokazuje sie reklama od nowa :/ tak w kó?ko i neimo?na wej?? na strone wiecie co mo?na zrobi???

Wysłane Oct 13, 2009, 6:41 pm
?ó?wik21

Poziom użytkownika

Grupa: Redaktor
Punkty: 26

Send a personal messsage to ?ó?wik21 Wyślij e-mail do ?ó?wik21 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do ?ó?wik21 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  ?ó?wik21 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Zwi?ksz ochron? przegl?darki albo zmie? przekl?darke :D
.........................
DU?Y BIA?Y NAPIS

Wysłane Oct 13, 2009, 7:32 pm
farrg4

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to farrg4 Wyślij e-mail do farrg4 Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  farrg4 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Cześć Wam. A czy znacie może jakieś sprawdzone sposoby na reklamę swojej działalności? Ja się właśnie poważnie zastanawiam nad różnego rodzaju możliwościami.... Czy takie usługi wydruku byłyby Waszym zdaniem ok?

Wysłane Jun 1, 2018, 2:21 pm
zalezoval3x

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to zalezoval3x Wyślij e-mail do zalezoval3x Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  zalezoval3x {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Niestety nie jest to moja dziedzina wiedzy. Brak mi doświadczenia i nie będę w stanie pomóc...
S?ysza?a? kiedy?, ?e potwory nie istniej??

Wysłane Sep 10, 2018, 3:33 pm
vicki

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to vicki Wyślij e-mail do vicki Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  vicki {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Warto też rozeznać się w tym temacie wśród znajomych. Wydaje mi się, że to może być bardzo dobre rozwiązanie :)
Cz?owiek w pysze swojej wyobra?a sobie, ?e jest nieszcz??liwszy od bli?niego, na którego równie? spad? cios

Wysłane Oct 2, 2018, 3:25 pm
Czkasia

Poziom użytkownika

Send a personal messsage to Czkasia Wyślij e-mail do Czkasia Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Czkasia {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

A ja bardzo lubię dobre reklamy :D Czasem naprawdę fajnie się je ogląda. Ostatnio nawet widziałam na https://socialpress.pl/2017/06/10-najchetniej-ogladanych-reklam-na-youtube-na-swiecie jakie są najchętniej oglądane reklamy na świecie i powiem Wam, że to naprawdę fajne spoty :) Przede wszystkim są mega kreatywne i dobrze się je ogląda!

Wysłane Oct 4, 2018, 8:06 pm

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.007 sekund - 10 zapytań - 5.67 załadowane [wszystko]