Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Rolki » Ustawki » KOZIEG?OWY !!! SOBOTA 3.10.09...

Stron: << wcześniejsza 1 następna >> Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę

KOZIEG?OWY !!! SOBOTA 3.10.09 !!!!! - sobota !

jacol_93

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik
Punkty: 14.9

Send a personal messsage to jacol_93 Wyślij e-mail do jacol_93 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do jacol_93 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  jacol_93 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Siemanko !!
Szukam chetnych, ktorzy mieli by ochote posmigac w ta sobot? w Kozieglowach ! pisac na GADU - 6155781 !! ALBO TELE 668844452
.........................
Roll or Die... " Jestem Hardkorem !! "

Wysłane Oct 1, 2009, 10:30 pm
?ó?wik21

Poziom użytkownika

Grupa: Redaktor
Punkty: 26

Send a personal messsage to ?ó?wik21 Wyślij e-mail do ?ó?wik21 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do ?ó?wik21 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  ?ó?wik21 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Kozieg?owy to ile s? od poznania?? BO wpisa?em w zumi i mi wyskoczyly kozie ko?o katowic -.-
DU?Y BIA?Y NAPIS

Wysłane Oct 1, 2009, 10:51 pm
Assasek

Poziom użytkownika

Punkty: 0

Send a personal messsage to Assasek Wyślij e-mail do Assasek Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do Assasek (obecnie opcja nie działa !) Wyślij wiadomość AIM do Assasek Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  Assasek {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Gdyby to by?o organizowane w krk to ja ch?tnie
Nie odpowiednia sygnatura// Serans

Wysłane Oct 1, 2009, 10:53 pm
jacol_93

Poziom użytkownika

Punkty: 14.9

Send a personal messsage to jacol_93 Wyślij e-mail do jacol_93 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do jacol_93 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  jacol_93 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Kozieglowy od Poznania to jakies 5 km to niemalze dzielnica Poznania :))) wiec zaje**scie jakbysmy sie zgrali ;] wiec co Ty na to ?
Roll or Die... " Jestem Hardkorem !! "

Wysłane Oct 1, 2009, 10:54 pm
?ó?wik21

Poziom użytkownika

Grupa: Redaktor
Punkty: 26

Send a personal messsage to ?ó?wik21 Wyślij e-mail do ?ó?wik21 Wyślij wiadomość Gadu-Gadu do ?ó?wik21 (obecnie opcja nie działa !) Wyślij prywatną wiadomość (PM) do  ?ó?wik21 {Zglos do moderacji Zastąp cytatem z tego postu IdĄ na górę strony

Assasek powiedział:
Gdyby to by?o organizowane w krk to ja ch?tnie

Jak mo?e by? tp zorganizowane w KRK ?? skoro to jest wyjazd na SP ? :P

EDIT:A w t? sobot? nie za bardzo;/
Nie mam z kim jecha? ;/ Bo wszyscy u rodziny itp.
Ale popytam kuli i mo?e za tydzie?.
DU?Y BIA?Y NAPIS

Wysłane Oct 1, 2009, 11:06 pm Ostatnio edytowany: Oct 1, 2009, 11:07 pm przez ?ó?wik21

Stron: << wcześniejsza 1 następna >>
Odpowiedz na temat Załóż nowy temat Stwórz nową ankietę Zobacz drukowanie

0.0093 sekund - 10 zapytań - 7.98 załadowane [wszystko]