Witaj! ( Zaloguj się | Zarejestruj się ) » Forum.extreme.org.pl » Szukaj » Wyniki wyszukiwania

<< wcześniejsza 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Autor Postów Znalezione
Co dostali?cie na miko?aja ? :D Piaskownica Duriel 142 1
Brawo21

Poziom użytkownika

Grupa: Uzytkownik

Ja w tym roku dostałam fajny plecak Kanken :D pod tym adresem możecie sobie zobaczyć zdjęcie, jak ktoś jest zainteresowany. W sumie minął miesiąc odkąd go mam, zabieram go zazwyczaj na uczelnię i póki co jestem bardzo zadowolona :))

Wysłane Feb 3, 2019, 8:03 am
Ciuchy na zim? Piaskownica Brawo21 6 1
Brawo21

Poziom użytkownika

Hej hej zima już idzie/przyszła i czas wymienic garderobę na zimową :D Trochę przeglądam trendy ale nadal szukam inspiracji co kupić. Macie jakieś fajne strony ze stylizacjami, albo sklepy które możecie polecić? na tej stronie www widziałam fajne propozycje, ale przyznam, że nie wszystko mi się podoba. Zresztą oceńcie sami

Wysłane Nov 29, 2018, 4:51 am
Nerki - hit czy kit? Piaskownica Brawo21 4 1
Brawo21

Poziom użytkownika

Hej, chciałam zapytać co sądzicie o ostatnio ultra modnych torbach NERKACH? Coś takiego jak na tej stronie - przedstawili modne teraz fasony. Na początku byłam przeciwna temu trendowi i sportowe nerki mi się nie podobają, ale te kobiece, bardziej zbliżone do torebek są fajne! Co o nich sądzicie?

Wysłane Oct 20, 2018, 4:26 am
Styl moro Sprawy ogólne Brawo21 2 1
Brawo21

Poziom użytkownika

Co uważacie o stylu moro? Wojskowym? Kilka lat temu (około 2009) był bardzo modny i teraz znowu dość często widzę ten motyw w sklepach (np. na tej stronie są takie torby) - podoba wam się ten styl? Czy uważacie jego powrot za pomyłkę?

Wysłane Sep 25, 2018, 11:38 am
Imieniny i prezent Piaskownica Agbejule 14 1
Brawo21

Poziom użytkownika

Ja ostatnio mojej mamie kupiłam w prezencie fajny plecak (np. tutaj są fajne) - wg.mnie niezależnie od wieku każda Pani ucieszy się z takiego prezentu jak torebka/buty (tu trudniej z rozmiarem) czy np. perfumy ;)

Wysłane Aug 23, 2018, 10:35 am
Modini - sklep z eleganckimi ubraniami Piaskownica trabesy 5 1
Brawo21

Poziom użytkownika

Ja mogę polecić ten sklep jeżeli ktoś poszukuje oryginalnego i taniego plecaka, albo torebki ;) fajne rozwiązanie, bo w przeciwieństwie do zakupów w sieciówkach nie ma ryzyka, że połowa szkoły pojawi się we wrześniu z takim samym plecakiem :D

Wysłane Jul 28, 2018, 5:27 am
Prezent dla fana deski, sportów wodnych i pi?ki no?nej Piaskownica Macarena29 3 1
Brawo21

Poziom użytkownika

A prezenty materialne które są przy okazji praktyczne? Jak np. jakiś plecak, skoro uprawia sporo sportów ( ja ostatnio zamawiałam bratu spoko plecak z tego sklepu albo jakieś wyposażenie sportowe które będzie przydatne? Jeżeli nie, to masz rację - bilet na mecz, albo bon na skok ze spadochronem czy inną tego typu atrakcje sprawdzi się najlepiej

Wysłane Jul 21, 2018, 9:48 am
Hipterski plecak Kupie/Sprzedam inne Brawo21 1 1
Brawo21

Poziom użytkownika

Hej, kupię używany plecak hipster - taki model jak w linku. Może być z kolekcji sprzed kilku lat, nie zależy mi na nowinkach modowych :) Ważne aby nie był zniszczony + aby cena była przystępna :) Co do kolorystyki jestem otwarta. Max 100zł

Wysłane Jun 18, 2018, 4:27 pm
Fotografowanie Piaskownica hubercikbrzoza 10 1
Brawo21

Poziom użytkownika

Ja piszę ostatnio blog o fotografii: http://vossp.com/lifestyle/fotografia/ głownie są to zdjęcia komercyjne.

Wysłane Jun 1, 2018, 2:20 pm
Fajne, tanie buty na deske Sprzęt lysy051276 7 1
Brawo21

Poziom użytkownika

Generalnie stawiaj na marki niszowe :). Te mainstream-owe jak Nike są do wszystkiego i do niczego :)

Wysłane Jun 1, 2018, 2:18 pm
<< wcześniejsza 1, 2, 3 następna >>

0.2598 sekund - 8 zapytań - 3.68 załadowane [wszystko]